Siniaková v Bogotě dohrála už ve druhém kole

Sport
12. 4. 2017 16:59
Kateřina Siniaková nepotvrdila turnajové nasazení.
Kateřina Siniaková nepotvrdila turnajové nasazení.

Kateřina Siniaková skončila na antukovém turnaji v Bogotě ve druhém kole. Druhá nasazená tenistka podlehla Saře Sorribesové hladce 6:2, 6:3. Španělka tak v Kolumbii získala už druhý český skalp poté, co v prvním duelu vyřadila Denisu Allertovou.

Dvacetiletá Siniaková, jíž patří v pořadí WTA 38. místo, začala zápas se soupeřkou z konce první stovky žebříčku lépe a ujala se vedení 2:0. Pak ale ztratila šest her v řadě a Sorribesová získala za 45 minut úvodní set.

Siniaková, která hrála s obvázaným levým stehnem, přišla třikrát o podání i ve druhé sadě a první vzájemný duel se stejně starou Španělkou prohrála. Sorribesová proměnila po hodině a 35 minutách první mečbol.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Napětí mezi reprezentací a kotlem. Souček: „Fanoušci se neradovali ani po gólech“

Sport
18. 11. 2025
ilustrační foto

Řádění fanoušků Slavie vyšetřuje policie jako trestné činy

Sport
13. 11. 2025
Zleva bývalý fotbalista Tomáš Řepka a režisér a promotér Petr Větrovský pózují s dresem West Hamu na tiskové konferenci k dokumentárnímu filmu

Film Řepka: Hříšník poodkryl tajemství ztracené týmové pokladny Sparty

Sport
12. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ