Skvělá Bouzková povolila soupeřce v Torontu jediný game

Sport
5. 8. 2019 20:09
Suverénním vítězstvím vstoupila tenistka Marie Bouzková do prestižního turnaje Rogers Cup v Torontu.
Suverénním vítězstvím vstoupila tenistka Marie Bouzková do prestižního turnaje Rogers Cup v Torontu.

Suverénním vítězstvím vstoupila tenistka Marie Bouzková do prestižního turnaje Rogers Cup v Torontu. Domácí teprve šestnáctileté držitelce divoké karty Leylah Fernandezové povolila jediný game a za hodinu o pět let starší Češka vyhrála 6:0, 6:1.

Ve druhém kole rodačku z Prahy čeká naopak velká favoritka, šampionka grandslamového US Open z roku 2017 Američanka Sloane Stephensová, která je nasazená jako sedmička.

Bouzková dnes na kanadském betonu navázala na úspěšnou kvalifikaci. Na turnaji startuje jako jedna ze tří českých tenistek, zbývajícími jsou turnajová trojka Karolína Plíšková a Kateřina Siniaková.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Cena Emila Zátopka. Letos ji dostanou koulařka Fibingerová a diskař Bugár

Sport
15. 12. 2025

McLaren zazářil v Abú Dhabí: VELO proměnilo finále sezóny v senzaci

Sport
Aktualizováno: 8. 12. 2025 16:17

Norris je poprvé mistrem světa formule 1, v Abú Zabí mu stačilo třetí místo

Sport
7. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV