Šťastná Siniaková: Ukončit sezonu na vítězné vlně je sen

11.11.2018 18:50

Kateřina Siniaková.

Tenis
Fed Cup pro Česko! Siniaková po dlouhém boji zdolala Keninovou

Původní zpráva Aktualizováno 11.11. 16:11UVNITŘ FOTOGALERIE. České tenistky vyhrály pošesté za osm let a pojedenácté v historii Fed Cup. Hrdinkou finále se při nachlazení Petry Kvitové stala Kateřina... více

Karolína Plíšková na turnaji v Indian Wells.

Turnaj v Indian Wells
Plíšková vítěznou sérii Bencicové nezastavila

Karolína Plíšková skončila na tenisovém turnaji v Indian Wells ve čtvrtfinále. Pátá nasazená hráčka podlehla 3:6, 6:4 a 3:6 Belindě Bencicové ze Švýcarska,... více

Bencicová předčila i Kvitovou a je tenistkou měsíce.

Hráčka února
Bencicová předčila i Kvitovou a je tenistkou měsíce

Petra Kvitová ani druhou letošní nominaci neproměnila v ocenění pro hráčku měsíce na okruhu WTA. Po skvělém úvodu sezony se ucházela o přízeň fanoušků za leden... více

Česká jednička a současná světová trojka Petra Kvitová.

Brzké vypadnutí
Tohle se nemá stávat, zlobila se na sebe Kvitová

Původní zpráva Česká jednička a současná světová trojka Petra Kvitová překvapila, tentokrát bohužel nepříjemně. Ve druhém kole turnaje Indian Wells měla Venus Williamsovou... více