Štěpánek: Paráda. Zničil jsem soupeřovi hru

11.04.2008 20:30

Robin Haase odhalil, kolik mají hráči za účast v Madridu dostat.

Láká na odměny
Nový formát nezájem hráčů nestraší, tenisty si chce zaplatit

Původní zpráva Od příštího roku bude mít mužská tenisová soutěž novou podobu. Davis Cup ještě ani ročník 2019 nezahájil a už sklízí kritiku od hráčů, někteří se ho rozhodli... více

Lucas Pouille (vlevo) odmítá hrát v novém modelu, dokonce se kvůli tomu i rozplakal.

Týmová soutěž
Jedna éra končí. Nový model Davis Cupu chtějí hráči bojkotovat

Původní zpráva V Lille se takto bojovalo naposled. Francouzští tenisté nedokázali v domácím prostředí obhájit loňský triumf v Davis Cupu a s Chorvaty prohráli před zaplněným... více

Radost Chorvatů po proměněném mečbolu Marina Čiliče.

Tenis
Čilič získal rozhodující bod. Chorvatsko slaví Davis Cup

Aktualizováno 25.11. 21:46Chorvatští tenisté vyhráli podruhé v historii Davis Cup. Vítězný třetí bod vybojoval ve finále ve Francii sedmý hráč světového žebříčku Marin Čilič, jenž v... více

Franouzští deblisté Herbert s Mahutem po výhře.

Tenis
Finále Davis Cupu pokračuje. Francouzi vybojovali bod ze čtyřhry

Francouzští tenisté snížili ve čtyřhře stav finále Davisova poháru s Chorvatskem na 1:2. O zdramatizování zápasu na antuce položené na fotbalovém stadionu v... více