Štěpánek porazil Kukuškina a zahraje si čtvrtfinále

Sport
20. 10. 2010 13:52
Radek Štěpánek.
Radek Štěpánek.

Tenista Radek Štěpánek postoupil do čtvrtfinále Kremlin Cupu. Český hráč si dnes na moskevském turnaji snadno poradil s Michailem Kukuškinem a Kazacha zdolal 6:3 a 6:2.

Příštím soupeřem jednatřicetiletého Štěpánka bude turnajová jednička Nikolaj Davyděnko z Ruska, nebo Pablo Cuevas z Uruguaye.

V duelu s Kukuškinem čelil Štěpánek jedinému brejkbolu, který odvrátil, a sám využil tři ze sedmi možností. Za podpory dobrého podání a jedenácti es zvítězil za hodinu a deset minut.
Štěpánek hraje moskevský turnaj potřetí v kariéře a pokaždé postoupil do čtvrtfinále, v roce 2004 ani 2007 ale dál nedošel.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP

Další čtení

Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026
ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ