Světová jednička nenastoupí v Miami. Limituje ho zraněný loket

Sport
18. 3. 2017 19:07
bez popisku 897048
bez popisku 897048

První hráč světového žebříčku Andy Murray nebude v příštím týdnu startovat na turnaji v Miami. Britský tenista, který podnik na Floridě v minulosti dvakrát vyhrál, se odhlásil kvůli zranění lokte.

"Omlouvám se fanouškům, protože tohle je jeden z mých oblíbených turnajů. Nyní se soustředím na to, abych byl připravený na antukovou sezonu," uvedl v oficiálním prohlášení dvojnásobný olympijský vítěz, jenž v uplynulém týdnu překvapivě ztroskotal na turnaji v Indian Wells ve druhém kole po prohře se 129. hráčem světa Vaskem Pospisilem z Kanady.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Slavnostní zahájení 23. ročníku Olympiády dětí a mládeže. Hokejista Roman Červenka zapálil olympijský oheň.

Ceremoniál se zapálením ohně zahájil v Praze Olympiádu dětí a mládeže

Sport
21. 6. 2026
Jezdec kategorie Moto2 Filip Salač

Dramata na Masarykově okruhu: Salač na bedně, premiérová výhra pro Danishe

Sport
21. 6. 2026
Utkání mistrovství světa ve fotbale Česko - Jihoafrická republika

Fanoušci v akci: Podívejte se na exkluzivní snímky z utkání Česko – Jihoafrická republika

Sport
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ