Tenis byl její život, teď se Cibulková těší na první dítě

Sport
11. 12. 2019 14:15
Tenistku Cibulkovou čeká po kariéře mateřství.
Tenistku Cibulkovou čeká po kariéře mateřství.

Měsíc po oficiálním ukončení tenisové kariéry čeká Slovenku Dominiku Cibulkovou nová životní kapitola v roli matky. Třicetiletá vítězka Turnaje mistryň z roku 2016 na instagramu oznámila, že je těhotná a s manželem Michalem Navarou se těší na prvního potomka.

Někdejší čtvrtá hráčka světového žebříčku a finalistka Australian Open z roku 2014 se na sociálních sítích pochlubila na společné fotografii s manželem snímkem z ultrazvuku. "Jsem více než nadšená, že vám mohu říct, že budeme tříčlenná rodina," napsala.

Konec tenisové kariéry Cibulková ohlásila v polovině listopadu na křtu autobiografie s názvem Tenis je můj život. Na kurtech se naposledy představila v květnu na Roland Garros, kde vypadla v prvním kole. Z dalších turnajů se pak musela odhlásit kvůli obnovenému zranění levé achilovky.

Autor: ČTK Foto: ČTK , AP/Andy Brownbill

Další čtení

ilustrační obrázek

FIFA chystá pro MS nový systém trestů za žluté karty

Sport
28. 4. 2026
Sabastian Sawe po vítězství v elitním závodě mužů během 2026 London Marathon.

Světová atletika má nový milník. Sawe zaběhl maraton za 1:59:30

Sport
26. 4. 2026
ilustrační obrázek

V Itálii skončil šéf fotbalových rozhodčích, čelí obvinění z podvodu

Sport
26. 4. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ