18.05.2015 15:00 Aktualizováno 18.05. 18:39

Tomáš Berdych.

Návrat na kurty
Vítězný comeback, Berdych porazil Kohlschreibera

Tenista Tomáš Berdych po půlroční pauze zaviněné problémy se zády vyhrál na turnaji v Dauhá zápas 1. kola. Němce Philippa Kohlschreibera porazil 6:4, 7:6 a v... více

Tenista Tomáš Berdych.

Tenis
Berdych si v žebříčku ATP znovu pohoršil, je patnáctý

Tomáš Berdych klesl před Wimbledonem ve světovém tenisovém žebříčku o jedno místo a je patnáctý. Dostal se před něj Francouz Gaël Monfils, jenž si v sobotu... více

Tenis ATP
Berdych nabírá formu. V Lyonu smetl Raoniče a čeká ho boj o titul

Tenista Tomáš Berdych porazil v semifinále v Lyonu 7:6, 7:6 turnajovou jedničku Milose Raonice z Kanady a poprvé si letos zahraje o titul. Jeho soupeřem v... více

Tenis
Berdychův kolaps. Vedl už 6:1 a 5:2, přesto s Japoncem prohrál

Aktualizováno 14.03. 09:34Tomáš Berdych nevyužil v duelu s Japoncem Jošihitem Nišiokou mečbol a v Indian Wells po prohře 6:1, 6:7, 4:6 končí ve třetím kole. Na postup do osmifinále... více