Turnaj mistrů
Třetí výhra Djokoviče a tlak na Murrayho! Dál jde i Raonic

17.11.2016 16:46 Aktualizováno 17.11. 23:24

Novak Djokovič končí na turnaji v Monte Carlu. Ve třetím kole nestačil na světovou sedmičku, Rakušana Thiema.

Monte Carlo
Djokovič končí ve třetím kole. Nestačil na Thiema

Aktualizováno 19.04. 20:24Dvojnásobný vítěz tenisového turnaje v Monte Carlu Novak Djokovič ze Srbska vypadl na antuce v Monaku ve třetím kole. Bývalá světová jednička podlehla po dvou... více

Vrátí se k Novaku Djokovičovi jeho bývalý kouč Marián Vajda?

Změna na lavičce
Chystá se comeback? Djokovič trénuje s Vajdou

Po rozchodu s Andrem Agassim a Radkem Štěpánkem se srbský tenista Novak Djokovič vrátil k bývalému kouči Mariánu Vajdovi. Na start antukové sezony se... více

Radek Štěpánek skončil na pozici trenéra Novaka Djokoviče, na bývalého svěřence se však nezlobí.

Konec na lavičce
Djokovičovi jsem vděčný, přáteli zůstáváme, ujistil Štěpánek

Původní zpráva První trenérské angažmá se nevydařilo. Radek Štěpánek oficiálně skončil na pozici kouče Novaka Djokoviče, jehož vedl pouhé čtyři měsíce. Jak však uvedl ve svém... více

Andre Agassi obdivuje svého srbského svěřence.

Trenérská pochvala
Agassi: Djokovič má výjimečnou fyzičku, bude ještě lepší

Kouč a mentor Novaka Djokoviče Andre Agassi obdivuje fyzické schopnosti svého svěřence. Věří, že podobně jako Roger Federer může i Djokovič vyhrát po půlroční... více