Veselý z formy. Počtvrté za sebou vypadl v prvním kole

Sport
27. 2. 2017 12:54
Jiří Veselý.
Jiří Veselý.

Tenista Jiří Veselý podlehl v prvním kole turnaje v Dubaji 3:6, 2:6 Marcelu Granollersovi ze Španělska. Na ATP Tour prohrál třiadvacetiletý český daviscupový reprezentant čtvrtý zápas za sebou.

Veselý, jemuž patří 55. příčka ve světovém žebříčku, v duelu proti Granollersovi přišel třikrát o servis a prohrál za 67 minut. Z vítězství na okruhu ATP se někdejší velký talent naposledy radoval v generálce na Australian Open v Aucklandu, od té doby si připsal pouze výhru v Davis Cupu proti Samu Grothovi za rozhodnutého stavu v Austrálii.

Na silně obsazeném turnaji v Dubaji s dotací 2,6 milionu dolarů hraje ještě Adam Pavlásek a český souboj v prvním kole čeká Tomáše Berdycha a kvalifikanta Lukáše Rosola.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Mistrovství světa ve fotbale vypustí do atmosféry nejvíce CO2 v historii turnajů

Sport
22. 5. 2026
ilustrační obrázek

Japonské krasobruslařské hvězdy Uno a Hondová se vracejí – a míří rovnou na olympiádu

Sport
22. 5. 2026
Utkání skupiny B mistrovství světa hokejistů Česko - Itálie.

Hokejisté se na MS protrápili ke třetí výhře, Italy zdolali po obratu 3:1

Sport
20. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ