Vítězný návrat. Federer ve Stuttgartu udolal Zvereva

13.06.2018 17:36

Radost ruského tenisty Kačanova.

ATP
Rus Chačanov získal domácí titul, slaví také Tsisipas a Edmund

Aktualizováno 21.10. 18:35Tenista Karen Chačanov získal před domácím publikem v Moskvě třetí titul v kariéře. Třetí nasazený Rus ve finále porazil 6:2, 6:2 Francouze Adriana Mannarina,... více

Siniaková i Veselý končí shodně ve druhém kole

Turnaje

Kateřina Siniaková vypadla na turnaji v Lucemburku ve druhém kole. Pátá nasazená česká tenistka, kterou nyní čeká cesta do Singapuru na deblový Turnaj mistryň,... více

Rekord Iva Karloviče v počtu es za zápas byl překonán.

Nový rekord
Německý tenista překonal Karloviče. Nasázel 52 es!

Původní zpráva Velmi nezvyklé zápasy byly k vidění na italském tenisovém turnaji mužů v Ortisei. Během kvalifikace do hlavní fáze místního challengeru (turnaj druhé nejvyšší... více

Roger Federer na turnaji v Šanghaji.

ATP
Postupy favoritů. Zverev, Del Potro i Federer v Šanghaji zvítězili

Aktualizováno 03.10. 22:17Světová pětka Němec Alexander Zverev ukončil vítězné tažení gruzínského tenisty Nikoloze Basilašviliho na okruhu ATP. Nedělního vítěze z Pekingu ve druhém kole... více