Voráčová si na jubilejní titul z deblu počká, ve finále neuspěla

01.10.2016 11:01

Tenistka Karolína Plíšková.

Tenisový Montreal
Na český souboj nedojde. Plíškova nestačila na Bertensovou

Karolína Plíšková vypadla na turnaji v Montrealu ve druhém kole a na očekávaný český souboj o čtvrtfinále s Petrou Kvitovou nedojde. Devátá nasazená Plíšková... více

Tenistka Barbora Krejčíková.

Tenis WTA
Krejčíková padla s Čang Šuaj a v Montrealu končí po prvním kole

Tenistka Barbora Krejčíková skončila na turnaji v Montrealu v prvním kole. Čínské soupeřce Čang Šuaj, která je ve světovém žebříčku o 200 míst výš, podlehla... více

Karolína Plíšková.

WTA v Montrealu
Plíšková zdolala Siniakovou, postupuje také Šafářová

Tenistky Karolína Plíšková a Lucie Šafářová postoupily na velkém turnaji v Montrealu do druhého kola. Devátá nasazená Plíšková zdolala na úvod Rogers Cupu v... více

Peschkeová získala se světovou jedničkou třicátý titul v kariéře.

Turnaj v San Jose
Peschkeová získala se světovou jedničkou třicátý titul v kariéře

Tenistka Květa Peschkeová vyhrála po boku bývalé světové jedničky Čchan Jüng-žan z Tchaj-wanu turnaj v San Jose a získala jubilejní 30. deblový titul v... více