Williamsová řádí. Po návratu vyhrála druhý turnaj v řadě

Sport
14. 8. 2011 21:13
Williamsová jede.
Williamsová jede.

Americká tenistka Serena Williamsová se po dlouhém zápasovém výpadku vrací do formy. Ve finále turnaje okruhu WTA v Torontu porazila Australanku Samanthu Stosurovou 6:4 a 6:2 a navázala na čtrnáct dní starý triumf ze Stanfordu. Získala 39. titul v kariéře.

Čtvrtfinálová přemožitelka Lucie Šafářové prošla suverénně už první sadou. V ní nepustila jedenáctou hráčku světa Stosurovou ani k jedinému brejkbolu, zatímco sama jednu ze dvou šancí proměnila, což k zisku setu stačilo.

Ve druhém setu neponechala Williamsová nic náhodě a finálový zápas ukončila už po hodině a sedmnácti minutách. Svou vítěznou šňůru prodloužila na jedenáct zápasů a Stosurové oplatila porážku z posledního vzájemného střetnutí na loňském French Open.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Viktorku Plzeň koupí miliardář Strnad. Úřad mu to posvětil, cena je tajná

Sport
Aktualizováno: 7. 11. 2025 14:50

Jak sázení mění český sport: Dominance sponzorů mění hru i pro fanoušky

Sport
7. 11. 2025

Betano má dalšího milionáře! Už druhý výherce bere milionovou výhru

Sport
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ