Wozniacká porazila obhájkyni titulu Jankovičovou

Sport
15. 10. 2016 16:23
Dánská tenistka Caroline Wozniacká.
Dánská tenistka Caroline Wozniacká.

Dánská tenistka Caroline Wozniacká postoupila přes obhájkyni titulu Jelenu Jankovičovou do finále turnaje v Hongkongu. Její nedělní soupeřkou bude Francouzka Kristina Mladenovicová.

Šestadvacetiletá Wozniacká vyhrála souboj bývalých světových jedniček 6:3 a 6:4. Hráčka, kterou letos několik měsíců vedl český trenér David Kotyza, ještě na turnaji neztratila set a tři týdny po triumfu v Tokiu bude bojovat o druhý titul v sezoně.

Mladenovicová zdolala v semifinále 7:5, 6:3 Australanku Dariu Gavrilovovou, čtvrtfinálovou přemožitelku světové jedničky Angelique Kerberové z Německa. Třiadvacetiletá tenistka, jež by neměla chybět ve francouzské nominaci na listopadové finále Fed Cupu proti Česku, se bude snažit získat první singlový titul v kariéře.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Argentinec Lionel Messi oslavuje svůj druhý gól během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Argentinou a Egyptem

Zázrak v Atlantě: Argentina dvanáct minut před koncem utekla hrobníkovi z lopaty

Sport
8. 7. 2026
ilustrační foto

Mistrovství světa FIFA přinese téměř devět miliard dolarů, uvedl Bloomberg

Sport
7. 7. 2026
Belgičan Hans Vanaken (20) slaví po vstřelení třetího gólu svého týmu během zápasu osmifinále mistrovství světa ve fotbale mezi Spojenými státy a Belgií

Konec snu pořadatelů: USA podlehly Belgii a další šampionát končí v osmifinále

Sport
7. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ