Záhlavová-Strýcová při záskoku za Kvitovou v Paříži prohrála

Sport
31. 1. 2014 08:04
Barbora Záhlavová-Strýcová.
Barbora Záhlavová-Strýcová.

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová při záskoku za nemocnou Petru Kvitovou na turnaji v Paříži neuspěla. Místo druhé nasazené krajanky nastoupila k poslednímu utkání 2. kola proti domácí Alizé Cornetové, s níž po bezmála tříhodinovém boji prohrála 3:6, 7:6 a 3:6.

Záhlavová-Strýcová, která původně vypadla v posledním kole kvalifikace, podlehla 25. hráčce světového žebříčku Cornetové i v pátém vzájemném duelu v kariéře.

Kvitová po nečekaně brzkém vyřazení z Australian Open dostala v Paříži divokou kartu a chtěla bojovat o druhý titul z tohoto turnaje po triumfu v roce 2011. Ve čtvrtek se však odhlásila kvůli dýchacím potížím.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Aaron Favila

Další čtení

Henriette Jaegerová z Norska protíná cílovou čáru a vyhrává závod žen na 400 metrů před druhou Lurdes Glorií Manuelovou z České republiky

Manuel prorazila hranici 50 sekund. Zařadila se po bok Kratochvílové a Kocembové

Sport
5. 6. 2026
Bývalý fotbalový reprezentant Karel Poborský pózuje na předpremiéře dokumentárního filmu Stříbrná cesta o cestě české fotbalové reprezentace do finále mistrovství Evropy v roce 1996.

Stříbrná cesta popisuje největší úspěch v historii samostatného českého fotbalu

Sport
4. 6. 2026
ilustrační obrázek

Korea porazila Salvador 1:0. Trenér: Salvador hraje podobným stylem jako Česko

Sport
4. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ