Zakopalová si finále v Kodani nezopakuje

Sport
6. 6. 2011 19:21
Klára Zakopalová.
Klára Zakopalová.

Tenistka Klára Zakopalová na turnaji v Kodani loňskou finálovou účast nezopakuje. Druhá nasazená hráčka v prvním kole prohrála s Němkou Kathrin Wörleovou 3:6 a 2:6.

Devětadvacetiletá Zakopalová, která loni v Kodani nestačila na domácí favoritku a aktuální světovou jedničku Caroline Wozniackou, v dánské metropoli navázala na nepovedené vystoupení z Roland Garros, kde také nezvládla úvodní zápas.

V Kodani z českých tenistek startují ještě Lucie Šafářová, Barbora Záhlavová-Strýcová a Karolína Plíšková.

Tenisový turnaj žen v Kodani (tvrdý povrch, dotace 220 tisíc dolarů):
Dvouhra - 1. kolo:
Wörleová (Něm.) - Zakopalová (2-ČR) 6:3, 6:2, Briantiová (8-It.) - Panovová (Rus.) 6:7 (5:7), 6:1, 7:5, A. Bondarenková - Savčuková (obě Ukr.) 6:4, 6:3
Autor: ČTK Foto: Robert Sedmík

Další čtení

Plnou parou vpřed! (ilustrační foto)

Na Vltavě odstartoval slavný lodní maraton. Lodě plují z Budějovic do Prahy

Sport
27. 6. 2025
ilustrační foto

Zlatá hokejka: Nejlepším hráčem sezóny je David Pastrňák. Už poosmé

Sport
26. 6. 2025
Nový generální manažer českých fotbalových reprezentací Pavel Nedvěd na briefingu výkonného výboru Fotbalové asociace ČR (FAČR), 24. června 2025, Praha.

Držitel Zlatého míče Nedvěd se stal manažerem českých fotbalových reprezentací

Sport
24. 6. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ