Žalostné výsledky. Berdych bez výhry, jeho tým Slammers je poslední

Sport
30. 11. 2014 16:28
Tenista Tomáš Berdych.
Tenista Tomáš Berdych.

Tenista Tomáš Berdych je s týmem Singapore Slammers po prvním turnaji exhibiční soutěže International Premier Tennis League bez výhry a na posledním místě čtyřčlenné tabulky. Berdych a spol. v neděli na závěr turnaje v Manile prohráli s domácími Mavericks 19:27 na gamy.

V předchozích zápasech Slammers podlehli 16:26 týmu Micromax Indian Aces, který je v čele tabulky, s Royals ze Spojených arabských emirátů prohráli 22:28. Z Filipín se nyní hráči přesunou do Singapuru, kde v úterý začne druhý turnaj.

Proti Mavericks nastoupil Berdych jen do čtyřhry. Jeho partnerem byl nejdříve Lleyton Hewitt, kterého v půlce vystřídal Nick Kyrgios, přesto prohráli 5:6 s Treatem Hueyem a Jo-Wilfriedem Tsongou. V tie-breaku zkusili Slammers za stavu 3:5 tzv. power point, při kterém se hraje o dva body, ale Berdych trefil return do sítě.

Poprvé za Slammers nastoupila Serena Williamsová. Světová jednička prohrála s Hewittem smíšenou čtyřhru, ale ve dvouhře zdolala Kirsten Flipkensovou.

Autor: ČTK Foto: ČTK/NurPhoto/Mark Cristino

Další čtení

VELO a McLaren přinesli fanouškům F1 zážitek snů: Češi byli u toho

Sport
21. 10. 2025
ilustrační foto

Budeme mít nového ministra sportu. Měl by jím být nějaký Motorista

Sport
20. 10. 2025
ilustrační foto

Zemřel poslední účastník první expedice na Mount Everest. Šerpa Kančha

Sport
16. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ