Krasobruslení
Tarasovová a Morozov obhájili evropský titul v kategorii sportovních dvojic

Rusové Jevgenija Tarasovová a Vladimir Morozov díky skvělé volné jízdě obhájili evropský titul v kategorii sportovních dvojic. Finálovou část soutěže na krasobruslařském... více

Skokan na lyžích Čestmír Kožíšek se jako jediný účastní MS v letech na lyžích.

Skokanské MS
Kvalifikace v letech na lyžích byla přesunuta. Závod zrušil silný vítr

Čtvrteční kvalifikace mistrovství světa v letech na lyžích v Oberstdorfu byla kvůli silnému větru zrušena a přesunuta na pátek. Start je naplánovaný na 14:30 a... více

Elišce Březinové krátký program vyšel solidně.

ME v krasobruslení
Březinová útočí na svůj nejlepší výsledek, zatím je dvanáctá

Česká krasobruslařka Eliška Březinová útočí na své nejlepší umístění na mistrovství Evropy. Po osobním rekordu v krátkém programu jí na šampionátu v Moskvě... více

Veronika Vítková vybojovala ve sprintu v Anterselvě další skvělé umístění.

Sprint biatlonistek
Skvělá Vítková znovu třetí, Jislová zajela nejlépe v životě

Původní zpráva Aktualizováno 18.01. 16:01Mizerný prosinec je zapomenutý, forma českých biatlonistek i přes absenci Gabriely Koukalové den ode dne roste. Veronika Vítková dosáhla v italské Anterselvě... více

Michal Březina je po krátkém programu desátý.

Mistrovství Evropy
Krasobruslař Březina pokazil krátký program, je až desátý

17.01. 15:44 Aktualizováno 17.01. 16:11

Českým krasobruslařům se krátký program na mistrovství Evropy nevydařil. Michal Březina zůstal patnáct bodů za osobním rekordem a v úvodní části soutěže... více

Petter Northug v Pchjongčchangu pravděpodobně závodit nebude.

Lyžařská hvězda
"S olympiádou je amen." Northug do Koreji zřejmě nepojede

17.01. 15:41

Dvojnásobný olympijský vítěz v běhu na lyžích Petter Northug téměř jistě nepojede na hry do Pchjongčchangu. Třináctinásobný mistr světa kvůli nemoci nebude o... více

Čestmír Kožíšek bude jediným Čechem na MS v letech na lyžích.

Světový šampionát
Solitér Kožíšek. Na MS v letech bude za Česko skákat jediný muž

17.01. 12:52

Popětadvacáté se koná mistrovství světa v letech na lyžích a poprvé se ho zúčastní jen jeden český skokan. Na šampionát do Oberstdorfu dnes odjel pouze Čestmír... více

Klára Křížová ukončila profesionální kariéru.

Žádná oympiáda
Bez sponzorů to nejde. Sjezdařka Křížová ukončila kariéru

17.01. 11:18

Sjezdařka Klára Křížová ukončila po třinácti letech ve Světovém poháru kariéru. Do letošní sezony vstupovala s nadějí, že se dostane potřetí na olympijské hry,... více

Krasobruslař Michal Březina.

Březina zbrojí na ME, chce předvést dokonce čtyři čtverné skoky

17.01. 05:00

Krasobruslař Michal Březina plánuje na mistrovství Evropy předvést celkem tři čtverné salchowy, jeden v krátkém programu a dva ve volné jízdě. V přípravě pod... více

Biatlonová legenda Ole Einar Björndalen.

Biatlon
Legenda na olympiádu nejede! Björndalen se představí jen na ME

16.01. 19:37

Norský biatlonista Ole Einar Björndalen, kterému unikla nominace na sedmé olympijské hry, se poprvé v kariéře představí na mistrovství Evropy. V příštím týdnu... více

Sjezdaři nebyli s připraveností trati v Kitzbühelu vůbec spokojeni.

Slavný sjezd
Ještě nebezpečnější než obvykle, hodnotí lyžaři svah v Kitzbühelu

16.01. 16:34

První trénink na sobotní sjezd Světového poháru v Kitzbühelu vyvolal mezi lyžaři kritiku. Trať na náročné sjezdovce Streif podle nich není dobře připravená a... více

Miriam Gössnerová uvažuje o návratu ke klasickému lyžování.

Biatlonistka matkou
Návrat k běžkám? Gössnerová po mateřské zvažuje změnu sportu

16.01. 14:14

Někdejší německá biatlonistka Miriam Neureutherová, která dříve závodila pod dívčím jménem Gössnerová, by se po mateřské pauze ráda vrátila do běžecké stopy,... více

Norská štafeta a její radost po první příčce z Ruhpoldingu.

Sympatický vtipálek

16.01. 06:00 Původní zpráva

Norští bratři Bøové jsou nejen skvělí biatlonisté, ale také velcí vtipálci. Dokázal to již mladší a úspěšnější Johannes Thingnes, který loni na Valentýna... více

Šest biatlonistů má jisté letošní olympijské hry.

Olympijské hry
V nominaci je šest biatlonistů, další přibudou po Anterselvě

15.01. 10:48

Šestice biatlonistů Veronika Vítková, Eva Puskarčíková, Jessica Jislová, Michal Krčmář, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr má jistou nominaci na únorové... více

Česká biatlonistka Gabriela Koukalová (archivní foto).

Biatlonistka
Koukalová vyslala vzkaz všem pochybovačům: Nedopuji!

15.01. 06:15 Původní zpráva

Bačkory s nosorožcem, balení dárků i oslava Nového roku. Koukalová své fanoušky v uplynulých měsících pilně zásobovala pohledem do svého soukromí. Co se týče... víceDiskuse (8)

Veronika Vítková.

Skvělý výsledek
Fantazie! Vítková skončila po skvělém finiši třetí

14.01. 15:55

Biatlonistka Veronika Vítková skončila třetí v závodě s hromadným startem v Ruhpoldingu. Ve finiši o 0,6 sekundy porazila Kanaďanku Rosannu Crawfordovou a po... více

Jean Frédéric Chapuis vyrovnal rekord Tomáše Krause.

Lyžování
Francouz Chapuis vyhrál 15. závod a vyrovnal Krausův rekord

14.01. 15:43

Francouzský lyžař Jean Frédéric Chapuis vyhrál ve švédském Idre patnáctý závod Světového poháru ve skikrosu v kariéře a vyrovnal rekord bývalého českého... více

Miroslav Rypl obhájil titul českého mistra.

Mistrovství České republice
Rypl obhájil klasiku, sedmnáctiletá Havlíčková má druhý titul

14.01. 14:54

Miroslav Rypl z Dukly Liberec obhájil v Novém Městě na Moravě titul českého mistra v běhu na lyžích na 15 km klasickou technikou. V závodě žen na 10 km získala... více

Tomáš Portyk.

Český úspěch
Sdruženáři Portyk a Dvořák bodovali ve Val di Fiemme

14.01. 14:45

Sdruženář Tomáš Portyk obsadil 16. místo na Světovém poháru ve Val di Fiemme, bodoval i dvaadvacátý Miroslav Dvořák. Třetí český reprezentant Ondřej Pažout do... více

Nor Johannes Thingnes Bö ovládl i závod s hromadným startem.

Biatlon
Závod v Ruhpoldingu ovládl Bö, bezchybný Šlesingr dojel osmý

14.01. 13:29 Aktualizováno 14.01. 15:31

Biatlonista Michal Šlesingr byl díky bezchybné střelbě osmý v závodě s hromadným startem v Ruhpoldingu. Další český reprezentant Michal Krčmář obsadil... víceDiskuse (5)