Skoky na lyžích
Koudelka skončil v Zakopaném desátý, zvítězil Rakušan Kraft

Skokan na lyžích Roman Koudelka byl desátý v závodě Světového poháru v Zakopaném. Třinácté vítězství v kariéře vybojoval Stefan Kraft, jenž se postaral o první rakouskou výhru v... více

Johannes Thingnes Bö v cíli.

Biatlon
Drama v Ruhpoldingu. Bö a Preussová slaví po těsných sprintech

Aktualizováno 20.01. 15:36Závod s hromadným startem na Světovém poháru biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál norský král sezony Johannes Thingnes Bö. V cílové rovince si pohlídal již deváté... více

Ester Ledecká na svahu.

Světový pohár
Ledecká skončila v super-G šestnáctá, zvítězila Shiffrinová

Aktualizováno 20.01. 13:47Ester Ledecká skončila šestnáctá v superobřím slalomu lyžařek v Cortině d'Ampezzo a zaznamenala druhý nejlepší výsledek v disciplíně ve Světovém poháru.... více

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová.

Běh na lyžích
Razýmová zopakovala letošní maximum, vládla Johaugová

Aktualizováno 20.01. 15:04Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová obsadila v Otepää 19. místo v závodě Světového poháru na 10 kilometrů klasicky. Sedmadvacetiletá česká jednička této zimy... více

Česká biatlonistka Markéta Davidová (ilustrační foto).

Závod v Ruhpoldingu
České biatlonistky úspěch nezopakovaly, ve štafetě slaví Francie

19.01. 15:52

České biatlonistky skončily ve štafetě Světového poháru v Ruhpoldingu deváté a nenavázaly na třetí místo z minulého závodu v Oberhofu. V pozměněné sestavě, v... více

Wengen
Nejdelší sjezd ovládl Kriechmayr, závod narušil ošklivý pád

19.01. 14:31 Aktualizováno 19.01. 18:30

Nejdelší sjezd Světového poháru ve Wengenu vyhrál rakouský lyžař Vincent Kriechmayr a připsal si první umístění na stupních vítězů v sezoně. Sedmadvacetiletý... více

La Diagonela
Smutná ovládla další závod, přestože bojovala se zdravím

19.01. 13:44

Kateřina Smutná zvítězila v dálkovém běhu na lyžích La Diagonela ve Švýcarsku na 65 kilometrů klasickou technikou. V seriálu Ski Classics se dočkala prvenství... více

Česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká dojela ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo osmá.

Osmá Ledecká pokořila Vonnovou. Musela jet pozadu, vtipkovala

19.01. 12:22

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si osmým místem ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo vyjela druhý nejlepší výsledek ve Světovém poháru lyžařek v kariéře.... více

Na lyžích opět úřadoval Klaebo, Češi v bílé stopě neuspěli.

Na lyžích opět úřadoval Klaebo, Češi v bílé stopě neuspěli

19.01. 11:57

Lyžařské sprinty klasickou technikou v Otepää vyhráli vedoucí muž Světového poháru Nor Johannes Klaebo a jeho krajanka Maiken Caspersen Fallaová. Nikdo z... více

Chyby Tomáše Krupčíka odsunuly českou štafetu na osmé místo.

Biatlon
Krupčík odstřelil naděje štafety. Češi skončili osmí

18.01. 16:13

Čeští biatlonisté na Světovém poháru v Ruhpoldingu překvapivé čtvrté místo ve štafetě z Oberhofu nezopakovali. Po úsecích Ondřeje Moravce, Michala Krčmáře a... více

Jan Zabystřan je po slalomu dvanáctý. Elitní desítku má na dosah.

Alpské lyžování
Ledecká skončila ve sjezdu v Cortině 17., bodoval i Zabystřan

18.01. 13:45 Aktualizováno 18.01. 15:09

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká skončila sedmnáctá ve svém prvním závodu letošního roku. Z premiérové výhry ve Světovém poháru se po sjezdu v... více

Sprint v Rakousku ovládli norští biatlonoví bratři.

Sprinty v Ruhpoldingu vyhráli suverén Bö a Kuzminová

17.01. 16:07

Odložený sprint biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál suverén sezony Světového poháru Johannes Thingnes Bö z Norska o 7,9 sekundy před starším bratrem Tarjem. Čeští... více

Lindsey Vonnová vstoupila do své poslední sezony.

Vonnová tréninkem v Cortině zahájila po zranění sezonu

17.01. 15:38

Americká lyžařská hvězda Lindsey Vonnová v tréninku na dva sjezdy Světového poháru v Cortině d'Ampezzo oficiálně zahájila svou poslední kompletní závodní... více

Ester Ledecká se rozhodla. Mistrovství světa absolvuje na lyžích.

Důležité rozhodnutí
Ledecká dá přednost MS na lyžích před snowboardem

17.01. 14:46 Aktualizováno 17.01. 18:56

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká dá přednost mistrovství světa v alpském lyžování před snowboardingovým. Oba šampionáty se překrývají a každý je na... více

Shiffrinová vyhrála suverénně obří slalom o více jak vteřinu.

Suverénní Shiffrinová vyhrála obří slalom v Kronplatzu

15.01. 14:29

Vedoucí žena Světového poháru lyžařek Mikaela Shiffrinová vyhrála s více než sekundovým náskokem obří slalom v Kronplatzu. Americká hvězda oslavila jubilejní... více

Roman Koudelka má letos výtečnou formu. Na Turné čtyř můstků byl pátý, v poháru je jedenáctý.

Návrat mezi elitu
Český skokanský fénix. Stačilo málo a za Turné dostane auto

15.01. 11:40 Původní zpráva

Chmurné časy jsou zapomenuty, alespoň pro letošek. Český skok se může zase těšit z toho, že má po třech letech zástupce mezi elitou. Roman Koudelka se díky... více

Dawid Kubacki ve vzduchu.

Kubacki ukončil sérii Kobajašiho, Koudelka pokazil druhé kolo

13.01. 19:10 Aktualizováno 13.01. 20:49

Skokan Roman Koudelka tentokrát na elitní desítku nedosáhl. V závodu Světového poháru ve Val di Fiemme český reprezentant pokazil druhý skok a skončil... více

Marcel Hirscher na trati.

Lyžování
Suverén Hirscher. V Adelbodenu slaví double a míří za glóby

13.01. 14:47

Marcel Hirscher oslavil v Adelbodenu zlatý double a celkově 67. triumf ve Světovém poháru. Po sobotním obřím slalomu vyhrál rakouský lyžař i slalom a suverénně... více

Markéta Davidová (na snímku) patřila k oporám nedělní štafety.

Nečekaný úspěch
Ze zpackaného závodu bronz! Ženská biatlonová štafeta zazářila

13.01. 13:05 Aktualizováno 13.01. 13:54

České biatlonistky překvapily třetím místem ve štafetě v Oberhofu. Postaraly se o to zejména Markéta Davidová a Eva Puskarčíková. Po úsecích Lucie Charvátové a... více

Čeští biatlonisté Michal Krčmář s Ondřejem Moravcem (ilustrační foto).

Biatlon
Náhrada za Koukalovou? Zatím v nedohlednu

13.01. 06:15 Původní zpráva

Ať už Gabrielu Koukalovou milujete, či nenávidíte, jedno bývalé závodnici upřít nelze. Její stabilní výsledky a pravidelné umístění na stupních vítězů byly... více