Curling
Nesplněný sen a konec kariéry. Snítil se loučí s reprezentací

Smutně skip Jiří Snítil sledoval, jak se bourají kulisy olympijské kvalifikace. Češi chvilku předtím prohráli svůj boj o postup na hry v Pchjongčchangu a v Plzni skončila i... více

Martina Sáblíková.

Rychlobruslení
Sáblíková je zpět. Na trojce bere stříbro

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Salt Lake City druhé místo v závodu na 3000 metrů a připsala si nejlepší výsledek v sezoně.... více

Biatlonistka Gabriela Koukalová.

Biatlonová kauza
Vymýšlíte bejkárny! Nás nerozeštvou! reaguje Koukalová na konflikt

Původní zpráva Před pár dny se v biatlonovém prostředí urodila velká senzace. Největší česká hvězda Gabriela Koukalová opustila tým, aby se mohla připravovat individuálně.... víceDiskuse (64)

Ruští fanoušci mají na vyřazení Rusů vlastní názor.

Dopingová aféra
Další postih pro Rusko. Je vyloučeno z IBU, biatlonisté závodit můžou

Mezinárodní biatlonová unie IBU odebrala Rusku v reakci na trest od Mezinárodního olympijského výboru za dopingový skandál v Soči 2014 plné členství. Rusko tak... více

Nepřehlédněte

VIDEO
Zbabělost roku. Útočník jel sám na brankáře, ten odhodil branku

David Leggio.

VIDEO UVNITŘ: Srabárna, ale chytrá srabárna. To, co předvedl brankář Mnichova David Leggio není... více

Analýza TÝDNE
Posmrtný život Islámského státu. Máme se bát těch, co unikli?

Vlajka IS.

Irák i Sýrie oznámily porážku posledních bašt Islámského státu. Ukazuje se ale, že řada jeho... více

Dobré rady
Které potraviny nás v zimě zahřejí? A kolik vody vypít?

Ilustrační foto.

Máme si v zimě zvětšit porce jídla? Pomáhá sklenka červeného vína navíc? Je lepší teplá polévka než... více

Šampionát v rychlobruslení i krasobrulení se příští roku v Rusku uskuteční (ilustrační foto).

Zrušení pořadatelství?
Mezinárodní federace rozhodla. Bruslařské šampionáty se v Rusku uskuteční

10.12. 15:19

Mezinárodní bruslařská unie ISU potvrdila, že se mistrovství Evropy v rychlobruslení na jednotlivých tratích v příštím roce uskuteční v ruské Kolomně a... více

Lyžař Marcel Hirscher.

Sjezdové lyžování
Triumf ze slalomu ve Val d'Isere bere Hirscher, Češi nebodovali

10.12. 13:39

Slalom ve Val d'Isere vyhrál rakouský lyžař Marcel Hirscher před Henrikem Kristoffersenem z Norska, který se ujal vedení ve Světovém poháru. Čeští... více

Štafeta norským biatlonistů oslavila v Hochfilzenu vítězství.

SP v biatlonu
Štafety ovládli Norové a Němky. Češky dojely šesté, muži propadli

10.12. 13:28 Aktualizováno 10.12. 16:20

Štafetu biatlonistů v rakouském Hochfilzenu suverénně ovládli Norové, kteří i bez bratrů Böových vyhráli bezmála o dvě minuty před Německem. V obtížných... více

Běžky na lyžích Petra Nováková.

Běžecké lyžování
Nováková letos poprvé bodovala, v Davosu doběhla třináctá

10.12. 13:03

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila v závodě Světového poháru na 10 km volně v Davosu 13. místo a poprvé v sezoně bodovala. Za vítěznou Ingvild... více

Ve Svatém Mořici byl kvůli špatnému počasí zrušen program lyžařek.

Lyžařkám nepřeje počasí. Ve Svatém Mořici byl zrušen celý program

10.12. 11:35

Oba nedělní závody Světového poháru lyžařek ve Svatém Mořici byly kvůli špatné viditelnosti zrušeny. Na programu byl superobří slalom, který se navíc měl s... více

Norský suverén letošního roku Johannes Klaebo.

Suverén
V Davosu vládl sprinterský král Klaebo, Češi se nekvalifikovali

09.12. 15:27

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo vyhrál v Davosu volnou technikou i třetí sprint sezony Světového poháru a celkově pátý z šesti dosavadních... více

Rakouský lyžař Marcel Hirscher.

Obří slalom
Hirscher pokazil druhou jízdu. Ve val d'Isere kraloval Pinturault

09.12. 14:42

Rakušan Marcel Hirscher poprvé od ledna nevyhrál závod Světového poháru v obřím slalomu. Ve Val d'Isere jeho vítěznou sérii přerušil francouzský lyžař Alexis... více

Stíhací závod v Hochfilzenu vyhrál Johannes Thighnes Bö.

Biatlon
Češi ve stíhačce opět propadli, Vítková si polepšila

09.12. 13:36

Biatlonistka Veronika Vítková skončila jedenáctá ve stíhacím závodu Světového poháru v Hochfilzenu a zaznamenala svůj druhý nejlepší výsledek v olympijské... více

Lyžařka Ester Ledecká.

Superobří slalom ve Svatém Mořici ovládla Fluryová, Ledecká nebodovala

09.12. 13:27

Ester Ledecká obsadila v prvním ze dvou superobřích slalomů ve Svatém Mořici 44. místo a nebodovala. Premiérové vítězství ve Světovém poháru vybojovala před... více

Lyžařský trenér dostal za zneužívání lyžařek dvanáct let (ilustrační foto).

Soud rozhodl. Kanadský trenér dostal za zneužívaní lyžařek 12 let

09.12. 12:13

K dvanácti letům vězení byl odsouzen za sexuální zneužívání mladých svěřenkyň bývalý trenér kanadské mládežnické reprezentace ve sjezdovém lyžování Bertrand... více

Biatlonistka Gabriela Koukalová a její radost (ilustrační foto).

Zraněná biatlonistka
Časy bez Koukalové. Kam míří český biatlon bez největší hvězdy?

09.12. 06:00 Poznámka

Když německá raketa Laura Dahlmeierová vynechala kvůli zranění úvodní zastávku světového poháru v Östersundu, hravě jí zastoupila nastupující naděje Denise... víceDiskuse (6)

Česká rychlobruslařka Karolína Erbanová (ilustrační foto).

Erbanové těsně unikla medaile, Zdráhalová si zajela maximum

08.12. 21:09

Rychlobruslařka Karolína Erbanová skončila na Světovém poháru v Salt Lake City čtvrtá v závodu na 500 metrů. Česká reprezentantka zajela nejlepší čas v sezoně... více

Česká sjezdařka Pavla Klicnarová.

Nepříjemné zranění
Klicnarová si zlomila nohu, olympijská sezona pro ni končí

08.12. 16:35

Pro českou sjezdařku Pavlu Klicnarovou skončila olympijská sezona předčasně kvůli zranění. Při tréninku ve Svatém Mořici si devětadvacetiletá lyžařka zlomila... více

Česká reprezentantka Veronika Vítková.

Světový pohár
Biatlonistky v Hochfilzenu neoslnily. Nejlepší Vítková devatenáctá

08.12. 15:41

Běloruska Darja Domračevová poprvé od března 2015 vyhrála závod Světového poháru biatlonistek. V dnešním sprintu v Hochfilzenu porazila o 22,1 sekundy... více

Michal Šlesingr ve sprintu na body nedosáhl.

Biatlon
Trápení pokračuje. Sprint vyhrál Bö, Češi mezi poraženými

08.12. 13:07 Aktualizováno 08.12. 13:36

Sprint biatlonistů v rakouském Hochfilzenu vyhrál Johannes Thingnes Bö, který díky rychlejšímu běhu předstihl o dvanáct sekund i krále posledních šesti sezon... více

Česká biatlonová jednička Gabriela Koukalová.

Olympiáda v nedohlednu
Konec biatlonové idylky. Koukalová přes média nařkla český tým

08.12. 12:36 Původní zpráva

Lýtka, achilovka, prsty, nalomená psychika. To jsou v tuhle chvíli faktory, které mohou významně promluvit do českých olympijských medailových ambicí. Klenot... víceDiskuse (67)