Snowboardcross
Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Aktualizováno 26.01. 22:35Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka... více

Constantin Schmid z Německa.

Skoky na lyžích
Koudelka se ve druhém kole zlepšil, výhru bere Stoch

Aktualizováno 26.01. 18:34Skokan na lyžích Roman Koudelka vybojoval v závodu Světového poháru v Zakopaném 17. místo. V polovině soutěže figuroval s pokusem dlouhým 122,5 metru na 22.... více

Kateřina Smutná.

70km závod
Běžkyně na lyžích Smutná skončila sedmá. Zradily ji lyže

Aktualizováno 26.01. 16:22Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná obsadila sedmé místo v sedmdesátikilometrovém závodě Marcialonga. V průběžném pořadí česká reprezentantka uhájila čtvrté... více

Vítězný Francouz Quentin Fillon Maillet.

Biatlon
Davidová dojela v masáku desátá, v mužích vládl Fillon Maillet

Aktualizováno 26.01. 16:15Biatlonistka Markéta Davidová dojela desátá a Michal Krčmář byl patnáctý v závodech s hromadným startem na Světovém poháru v Pokljuce. Ženám kralovala Švédka... více

Ester Ledecká.

Lyžování
Super-G v Bansku ovládla Shiffrinová, Ledecká pro únavu nejela

26.01. 10:14 Aktualizováno 26.01. 11:21

Kvůli únavě vynechala Ester Ledecká nedělní superobří slalom Světového poháru v Bansku. více

Aljona Kostorná se raduje ze zlata.

ME v krasobruslení
Souboj mladých Rusek vyhrála Kostorná, Březinová dvaadvacátá

25.01. 22:54 Aktualizováno 25.01. 23:01

Souboj ruských dívek o evropský krasobruslařský titul vyhrála šestnáctiletá Aljona Kostorná. více

Vítězní Rusové Victoria Sinicinová a Nikita Kacalapov.

Mistrovství Evropy
Sinicinová a Kacalapov překvapivě ovládli tance na ledě

25.01. 17:30

Rusové Victoria Sinicinová a Nikita Kacalapov sesadili Gabriellu Papadakisovou a Guillaumea Cizerona z evropského trůnu v tancích na ledě. více

Vítězná Anais Bescondová ze štafety dvojic.

Biatlon
Francie slaví vítězný double, česká smíšená štafeta šestá

25.01. 17:00

Biatlonová štafeta Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Markéta Davidová a Eva Kristejn Puskarčíková skončila v Pokljuce šestá a zvedla si náladu po nepovedených... více

Rakouský sjezdař Matthias Mayer.

Závod v Kitzbühelu
Rakušané oslavují domácího vítěze, slavný sjezd vyhrál Mayer

25.01. 13:33 Aktualizováno 25.01. 16:24

Rakušan Matthias Mayer vyhrál slavný sjezd Světového poháru v Kitzbühelu a postaral se o první úspěch domácího závodníka na legendárním Hahnenkammu po šesti... více

Světový pohár
Ledecké se nedařilo. Na kopci vládly Italky

25.01. 12:10 Původní zpráva

UVNITŘ ON-LINE. Ester Ledecká vyšla poprvé v sezoně ve sjezdu Světového poháru bodově naprázdno. Vítězka úvodního sjezdu zimy v sobotu podle trenéra Tomáše... více

Therese Johaugová.

Skiatlon v Oberstdorfu patřil favoritům. Razýmová doběhla 19.

25.01. 11:32 Aktualizováno 25.01. 13:45

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová suverénně opanovala skiatlon v Oberstdorfu a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Na trati 7,5 km... více

Čistá střelba je svátkem. Co se děje s českým biatlonem?

Biatlon
Čistá střelba svátkem. Co se děje s českým biatlonem?

25.01. 06:00 Původní zpráva

Radostné ódy na fakt, že si biatlonisté z malé české zemičky namazali soupeře na chleba, už dávno utichly. Po odchodu Gabriely Koukalové, která oblíbený sport... více

Samková postoupila v Kanadě jako čtvrtá z kvalifikace.

Snowboardcrossařka
Samková v Kanadě s přehledem postoupila

24.01. 23:55

Snowboardcrossařka Eva Samková zvládla s přehledem kvalifikaci na sobotní závod Světového poháru v Big White. Obhájkyně křišťálového glóbu, která v průběžném... více

Skvěle! Všichni Češi si v Zakopaném doskočili pro postup.

Skvěle! Všichni Češi si v Zakopaném doskočili pro postup

24.01. 19:15

Stoprocentně úspěšní byli dnes čeští skokani na lyžích v kvalifikaci Světového poháru v Zakopaném. Do nedělního závodu jednotlivců postoupili Roman Koudelka,... více

Biatlonistka Denisa Herrmannová.

Herrmannová vyhrála v Pokljuce vytrvalostní závod biatlonistek

24.01. 16:15

Biatlonistka Denisa Herrmannová vyhrála na Světovém poháru v Pokljuce vytrvalostní závod na 15 km a postarala se o první německý úspěch v této sezoně. více

Pančochová se do desítky nevešla, vyhrála Australanka.

Slopestyle
Pančochová se do desítky nevešla, vyhrála Australanka

23.01. 17:50

Ani ve druhém závodu Světového poháru ve slopestylu se snowboardistce Šárce Pančochové nepodařilo probojovat do finále. V italském Seiseralmu skončila... více

Sourozenci Taschlerovi debut na ME vyšperkovali postupem.

Krasobruslení
Sourozenci Taschlerovi debut na ME vyšperkovali postupem

23.01. 16:54

Sourozenecký pár Natálie a Filip Taschlerovi při debutu na seniorském mistrovství Evropy v krasobruslení postoupili do volných tanců. Čeští junioři dnes na... více

Norský král se vrátil ve velkém stylu, z Čechů nejlepší Moravec.

Vytrvalostní závod
Norský král se vrátil ve velkém stylu, z Čechů nejlepší Moravec

23.01. 16:09

Ondřej Moravec skončil pětadvacátý ve vytrvalostním závodu Světového poháru biatlonistů v Pokljuce. Vítězstvím oslavil návrat po narození syna Nor Johannes... více

Krasobruslař Michal Březina.

Rodí se senzace? Krasobruslař Březina vede evropský šampionát

22.01. 17:52

Krasobruslař Michal Březina na mistrovství Evropy nečekaně vede po krátkém programu. Za jízdu získal 89,77 bodu a má náskok 1,32 bodu před Rusem Dmitrijem... více

Češi v Titisee nebodovali. Vyhrál opět Kubacki

V Titisee vyhrál i podruhé Kubacki. Češi nebodovali

19.01. 17:54

Polský skokan na lyžích Dawid Kubacki vyhrál i druhý závod Světového poháru v Titisee-Neustadtu. Japonce Rjojua Kobajašiho porazil o tři desetiny bodu. Čeští... více