Veslař Ondřej Synek patřil často mezi kritiky kvality olympijského oblečení, zřejmě i proto se tentokrát na jeho vzniku aktivně podílel. Pětinásobný světový šampion na skifu byl... více

Funkční, decentní, ale zároveň i lehce identifikovatelná by měla být kolekce sportovního oblečení, ve kterém se představí čeští sportovci na zimních... více

Kateřina Novotná bude na startu v Koreji chybět.

Zkušená rychlobruslařka
Sen o páté olympiádě nevyšel, Novotná bude v Koreji chybět

Podstatnou část letošního i loňského roku strávila rychlobruslařka na krátké dráze Kateřina Novotná v Koreji, kde se chtěla připravit na boj o start na pátých... více

Nejúspěšnější biatlonista historie Ole Einar Björndalen.

Nedovolené látky
Začínáme mít strach, bojí se Björndalen kontrol. A chce důkazy

Nejúspěšnější zimní olympionik historie Ole Einar Björndalen doufá, že pro tvrzení o systematickém dopingu ruských sportovců a manipulaci se vzorky se objeví... více

Nepřehlédněte

Dvougólový střelec
Bednář o výhře: Hráli jsme hrůzostrašně. Pak jsme se zvedli

Hokejista Jaroslav Bednář.

I v jednačtyřiceti letech prokazuje královéhradecký útočník Jaroslav Bednář nespornou hokejovou... více

Napětí
IS je v Iráku poražen. Spory s Kurdy stále trvají, řekl premiér

Irácký premiér Hajdar Abádí.

Teroristická skupina Islámský stát (IS) byla z vojenského pohledu v Iráku poražena, oznámil irácký... více

Psychologové
Lidé, kteří začínají s vánoční výzdobou dřív, jsou šťastnější

Ilustrační foto.

Lidé, kteří začínají doma s vánoční výzdobou brzy, jsou šťastnější než ti, kteří s ní otálejí,... více

Roman Koudelka.

Skoky na lyžích
Koudelka a Hlava ve Wisle nebodovali, vyhrál Japonec Kobajaši

19.11. 16:05 Aktualizováno 19.11. 17:15

Úvodní individuální závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál ve Wisle překvapivě Japonec Džunširo Kobajaši. Čeští reprezentanti Lukáš Hlava a... více

Rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Rychlobruslení
Sáblíkovou stále trápí záda, na "pětce" vybojovala třetí příčku

19.11. 14:51

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru ve Stavangeru třetí místo v závodu na 5000 metrů a poprvé v sezoně se probojovala na stupně... více

O tom, zda se ruští biatlonisté budou moc zúčastnit OH, se rozhodne na začátku prosince (ilustrační foto).

Biatlon a doping
Šéf IBU doufá, že Rusy pustí na olympiádu. Rozhodne se v prosinci

19.11. 12:32

Předseda Mezinárodní biatlonové unie Anders Besseberg doufá, že ruští reprezentanti budou moci startovat na únorových zimních olympijských hrách. O účasti... více

Český skokan Jakub Janda ukončil kariéru (ilustrační foto).

Svět můstků
Janda ukončil kariéru stručně. Cavyky jsou zbytečné, řekl skokan

18.11. 19:34

Sto čtyři metrů dlouhým skokem skončila kariéra Jakuba Jandy. Bývalý vítěz Světového poháru se rozloučil se světem můstků v polské Wisle v soutěži družstev a v... více

Karolína Erbanová skončila čtvrtá v závodě na 500 metrů (ilustrační foto).

Světový pohár
Erbanová si díky skvělé čtvrté příčce v průběžném pořadí polepšila

18.11. 14:12

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si ve Stavangeru připsala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru, když obsadila čtvrté místo v závodě na 500 metrů.... více

Jakub Janda.

Nepovedená rozlučka. Janda se do závodu ve Wisle nekvalifikoval

17.11. 19:25 Aktualizováno 17.11. 22:01

"Skákající poslanec" Jakub Janda se nekvalifikoval do nedělního úvodního individuálního závodu Světového poháru ve Wisle. Dvojnásobný medailista z mistrovství... více

Reprezentantky Nigérie se zúčastní zimní olympiády.

Zimní OH
Kokosy na sněhu 2? Nigerijky budou bobovat na olympiádě

17.11. 18:32

Legendární Kokosy na sněhu mají následovnice. Po jamajských bobistech, kteří se stali atrakcí olympijských her v Calgary v roce 1988 a vznikl o nich film, se v... více

Gabriela Koukalová začátek sezony zřejmě nestihne.

Blíží se start sezony
Biatlonisté ladí formu. Do výšky neskáču, tvrdí Rybář o Koukalové

16.11. 17:00 Původní zpráva

Deset dní zbývá do data, které netrpělivě vyhlížejí všichni fanoušci českého biatlonu. Těch v Česku během posledních let výrazně přibylo a teď se nemůžou... více

Jakuba Jandu o víkendu čeká poslední závod v kariéře.

Emoce? Přijdou až po posledním skoku, míní loučící se Janda

16.11. 14:04

Poslední dva až pět soutěžních pokusů má před sebou skokan na lyžích Jakub Janda. Jediný český vítěz Světového pohár byl zvolen poslancem a s kariérou se nyní... více

V Liberci se naposledy na nejvyšší úrovni skákalo v roce 2009.

Návrat po deseti letech. V Liberci by se měl konat Světový pohár

16.11. 12:21

Do Liberce by se měli deset let po mistrovství světa v klasickém lyžování vrátit elitní skokani. V kalendáři Světového poháru figurují závody na velkém můstku... více

Úspěšná česká slalomářka Šárka Strachová.

Přírůstek do rodiny
Lyžařka Strachová čeká dítě: Netajím se, těhotenství si užívám

14.11. 14:30

Nejlepší sjezdařka české historie Šárka Strachová, která na jaře ukončila lyžařskou kariéru, je těhotná. Dvaatřicetiletá majitelka kompletní sady medailí z... více

Francouzský sjezdař David Poisson.

Alpské lyžování
Tragédie na svahu. Sjezdař zemřel Poisson po pádu na tréninku

13.11. 21:08

Francouzský sjezdař David Poisson v pondělí ve věku 35 let zemřel. Specialista na rychlostní disciplíny podlehl zraněním z pádu při tréninku reprezentačního... více

Sáblíkovou trápí záda, na trojce v Heerenveenu dojela až sedmá

12.11. 16:55 Aktualizováno 12.11. 16:55

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu až sedmé místo v závodu na 3000 metrů a poprvé od března 2014 na této trati chyběla... více

Kryštof Krýzl.

Úvodní slalom vyhrál Neureuther. Čechům se nedařilo

12.11. 11:50 Aktualizováno 12.11. 14:48

Úvodní slalom olympijské sezony vyhrál na Světovém poháru v Levi německý lyžař Felix Neureuther. K prvnímu triumfu od loňského února mu pomohla chyba britského... více

Motocyklový závodník Marq Márquez.

Silniční motocykly
Márquez pojede o titul z pole position, Čechům se příliš nedařilo

11.11. 15:41

Marc Márquez vyrazí za čtvrtým titulem v královské motocyklové třídě MotoGP z pole postion. Španělský jezdec vyhrál dnešní kvalifikaci na závěrečnou Velkou... více

Sáblíková v Heerenveenu vyhořela, Erbanová skončila osmá

11.11. 15:30 Aktualizováno 11.11. 17:12

Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila v druhém závodu na 500 metrů na Světovém poháru v Heerenveenu v čase 38,08 sekundy osmé místo. Byla tak o jednu... více