Turnaj v Hamaru
Sáblíková obhajuje titul na vícebojařském MS, s medailí nepočítá

Rychlobruslařka Martina Sáblíková bude o víkendu v Hamaru obhajovat triumf na mistrovství světa ve víceboji, sama však nepočítá s tím, že by tentokrát získala medaili. více

Adam Václavík získal stříbro na mistrovství Evropy

Biatlon
Adam Václavík dojel druhý na mistrovství Evropy

Biatlonista Adam Václavík získal na úvod mistrovství Evropy v Minsku stříbro v supersprintu. Šestadvacetiletý český reprezentant nestačil jen na domácího... více

Jarl Magnus Riiber.

Norský sdruženář
Rekordman Riiber v předstihu triumfoval ve Světovém poháru

Aktualizováno 23.02. 16:50Norský sdruženář Jarl Magnus Riiber s předstihem obhájil celkové prvenství ve Světovém poháru. více

Marte Olsbu Roeiseland.

Biatlonové MS
Moravec skončil těsně za desítkou, masáky ovládli Norové

Aktualizováno 23.02. 16:02Závod s hromadným startem na mistrovství světa se českým reprezentantkám nevydařil. více

Ester Ledecká.

Lyžování
Fantastická Ledecká! V Crans Montaně byla třetí v kombinaci

23.02. 12:10 Aktualizováno 23.02. 14:52

Lyžařka Ester Ledecká obsadila třetí místo v alpské kombinaci v Crans Montaně a potřetí v kariéře se ve Světovém poháru umístila na stupních vítězů. Vyhrála... více

Skvělá Samková opět zlatá, vyhrála závod Evropského poháru.

Snowboardcrossařka
Skvělá Samková opět zlatá

22.02. 19:03

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála závod Evropského poháru v německém Grasgehrenu. Mistryně světa slavila vítězství po delší době, poté co se v elitním... více

Suverén sezony sdruženářů Nor Jarl Magnus Riiber vyhrál domácí závod Světového poháru v Trondheimu a slaví dvanáctou výhru v sezoně.

Světový pohár
Závod sdruženářů vyhrál Riiber, Češi nebodovali

22.02. 17:49

Suverén sezony sdruženářů Nor Jarl Magnus Riiber vyhrál domácí závod Světového poháru v Trondheimu a slaví dvanáctou výhru v sezoně, čímž vyrovnal rekord,... více

Češi jsou na MS dvojbobů v elitní desítce, kralují Němci.

Mistrovství světa
Češi jsou na MS dvojbobů v elitní desítce, kralují Němci

22.02. 15:25

Dominik Dvořák s Jakubem Noskem jsou v polovině závodu dvojbobů na mistrovství světa desátí. Šampionát v německém Altenbergu zahájili 16. časem v první jízdě,... více

Z Čechů dolétl nejdál Koudelka, triumfoval Kraft.

Z Čechů dolétl nejdál Koudelka, v Rašnově triumfoval Kraft

22.02. 15:02

Také ve druhém závodě Světového poháru skokanů na lyžích v rumunském Rašnově bodoval z Čechů pouze Roman Koudelka, který obsadil 18. místo. Vyhrál Stefan Kraft... více

Dramatickou štafetu ovládli Francouzi, Češi střelecky propadli.

Biatlon
Dramatickou štafetu ovládli Francouzi, Češi střelecky propadli

22.02. 14:30 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ONLINE. Biatlonisté Michal Šlesingr, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký a Michal Krčmář obsadili ve štafetě na mistrovství světa až 13. místo a... více

Ledecká byla v Crans Montaně pátá, vyhrála domácí lyžařka.

Sjezd
Ledecká byla v Crans Montaně pátá, vyhrála domácí lyžařka

22.02. 12:17

Ester Ledecká obsadila ve druhém sjezdu v Crans Montaně pátou příčku. Česká reprezentantka o šest pozic vylepšila umístění z pátečního závodu a popáté v... více

ŽIVĚ: Cinkne to potřetí? Biatlonistky jedou štafetu.

Biatlon
Češky skvěle běžely a na MS berou "bramboru"

22.02. 11:30 Původní zpráva

Sledovali jsme online. České biatlonistky na mistrovství světa v Anterselvě obsadily čtvrté místo ve štafetě na 4x6 kilometrů. Čtveřici Jessica Jislová,... více

V silném větru slaví první triumf Chorvat Filip Zubčič, Krýzl nebodoval

Obří slalom
V silném větru slaví první triumf Chorvat, Krýzl nebodoval

22.02. 10:23

Závod Světového poháru v obřím slalomu v Naebě vyhrál v jarním počasí a silném větru Chorvat Filip Zubčič a slaví první triumf v seriálu. Na stupně vítězů jej... více

Italská policie prohledala při MS hotel ruských biatlonistů. Jeden ze závodníků Alexander Loginov.

Podezření
Loginov v podezření! Policie prohledala hotel ruských biatlonistů

22.02. 10:18

Italská policie dnes kvůli podezření z dopingu prohledala hotel v Anterselvě, ve kterém během mistrovství světa bydlí ruští biatlonisté. Podle mluvčího policie... více

Štafetu na MS pojede i Lucie Charvátová

Biatlon

21.02. 18:33

I s Lucií Charvátovou pojedou české biatlonistky štafetu na mistrovství světa. Bronzová medailistka ze sprintu nastoupí v sobotu na třetí úsek závodu na 4x6... více

V Rašnově vyhrál Geiger, Čechům se nedařilo

Skoky na lyžích

21.02. 18:19

V závodě Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově bodoval z Čechů pouze Roman Koudelka, který obsadil 27. místo. Viktor Polášek, Vojtěch Štursa ani... více

Ilustrační foto.

Biatlonisté na MS
Sázkové kanceláře odhadují, že Češi další medaili nezískají

21.02. 14:56

Čeští biatlonisté na MS v italské Anterselvě pravděpodobně už žádnou další medaili nezískají, zůstane tak u dosavadních dvou. Bookmakeři na tuto možnost... více

Do pátečního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově postoupili všichni čtyři Češi.

Kvarteto Čechů si v Raškově dolétlo pro postup

20.02. 16:39

Do pátečního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově postoupili všichni čtyři Češi. V kvalifikaci si z nich nejlépe vedl Viktor Polášek, který... více

Mix dvojic vyhráli Norové, Davidová musela na trestné kolo.

Biatlon
Mix dvojic vyhráli Norové, Davidová musela na trestné kolo

20.02. 16:12

Biatlonistům Markétě Davidové s Michalem Krčmářem vinou nepřesné střelby nevyšel závod dvojic na mistrovství světa v Anterselvě. Český pár, který dvanáctkrát... více

Shiffrinová nepojede po smrti otce ani v Crans Montaně.

Americká lyžařka
Shiffrinová nepojede po smrti otce ani v Crans Montaně

19.02. 20:31

Hvězdná americká lyžařka Mikaela Shiffrinová se nadcházející víkend v Crans Montaně do Světového poháru nevrátí. Vedoucí žena průběžného pořadí seriálu... více