Biatlonové pozdvižení. Italská policie provedla razii u Kazachů

21. 1. 2018 16:44
Galina Višněvskaja, kazašská biatlonistka.
Galina Višněvskaja, kazašská biatlonistka.

Italská policie během biatlonového Světového poháru v Anterselvě prohledala na základě výzvy státního zastupitelství v Bolzanu ubytování a vozidla reprezentace Kazachstánu. Oznámila to Mezinárodní biatlonová unie (IBU) s tím, že výsledky razie dosud nejsou známy.

Podle IBU byla nynější policejní akce důsledkem oficiální zprávy rakouských kriminalistů po loňském mistrovství světa v Hochfilzenu. V únoru krátce před startem MS policie provedla u Kazachů razii a zabavila různý lékařský materiál a léky.

Případné disciplinární řízení IBU zahájí až poté, co bude znát výsledky policejní akce v Anterselvě.

Autor: ČTK Foto: ČTK/DPA/Matthias Balk

Další čtení

ilustrační foto

Studie: Soudy v ČR vyhlásily 6401 osobních bankrotů, meziročně o sedm pct méně

Domácí
21. 6. 2026
V obchodním centru Olympia v Teplicích se dopoledne 21. června 2026 zřítila stropní konstrukce v jedné z prodejen, zraněna byla jedna zákaznice, policie hledá svědky.

V OC Olympia v Teplicích se zřítil strop jedné z prodejen, zranil zákaznici

Domácí
21. 6. 2026
ilustrační foto

Vojtěch: Kvůli nízké porodnosti se upraví síť porodnic, zůstanou ty s víc porody

Domácí
21. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ