10.02.2019 19:23

Česká biatlonistka Veronika Vítková.

Biatlon
Češky zajely skvělou stíhačku, v mužích vládl Fillon Maillet

Aktualizováno 16.02. 23:00Poslední individuální závod před mistrovstvím světa se českým biatlonistkám vydařil. Ve stíhacím závodu na Světovém poháru v Soldier Hollow si díky bezchybné... více

Norský Biatlonista Christiansen ovládl sprint Světového poháru v americkém Soldier Hollow.

Biatlon
Ve sprintu byl nejrychlejší Christiansen. Šlesingr má první body

Sprint biatlonistů v americkém Soldier Hollow vyhrál Nor Vetle Sjaastad Christiansen a radoval se z prvního vítězství ve Světovém poháru v kariéře. Zastoupil... více

Sprint ovládla bezchybná Norka, Davidovou zradila střelba.

Světový pohár
Sprint ovládla bezchybná Norka, Davidovou zradila střelba

Přesně střílející Norka Marte Röiselandová vyhrála sprint Světového poháru biatlonistek v americkém Soldier Hollow. Nejlepší z české trojice byla devatenáctá... více

Michal Šlesinger předával štafetu Michalovi Krčmářovi na osmnáctém místě.

Zhodnocení štafety
Příprava na sprint? Vyděšená Puskarčíková i Krčmář při chuti

Původní zpráva Třeskuté mrazy v kanadském Canmore narušily biatlonový program, povolených minut dvacet stupňů bylo překročeno. Čeští závodníci tak mají den volna navíc, aby... více