Autor: Matěj Karmazín

Johannes Thingnes Bö v cíli.

Biatlon
Drama v Ruhpoldingu. Bö a Preussová slaví po těsných sprintech

Aktualizováno 20.01. 15:36Závod s hromadným startem na Světovém poháru biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál norský král sezony Johannes Thingnes Bö. V cílové rovince si pohlídal již deváté... více

Česká biatlonistka Markéta Davidová (ilustrační foto).

Závod v Ruhpoldingu
České biatlonistky úspěch nezopakovaly, ve štafetě slaví Francie

České biatlonistky skončily ve štafetě Světového poháru v Ruhpoldingu deváté a nenavázaly na třetí místo z minulého závodu v Oberhofu. V pozměněné sestavě, v... více

Sprint v Rakousku ovládli norští biatlonoví bratři.

Světový pohár
Sprinty v Ruhpoldingu vyhráli suverén Bö a Kuzminová

Odložený sprint biatlonistů v Ruhpoldingu vyhrál suverén sezony Světového poháru Johannes Thingnes Bö z Norska o 7,9 sekundy před starším bratrem Tarjem. Čeští... více

Český biatlonista Ondřej Moravec.

Výborný závod
Skvělý úspěch. Čeští biatlonisté skončili ve štafetě čtvrtí

Aktualizováno 13.01. 17:10Českým biatlonistům se stejně jako jejich kolegyním nedělní štafeta v německém Oberhofu vydařila. Navzdory trestnému kolu Michala Krčmáře skončili čtvrtí a... více