Skončí "Makula" opět na bedně? Do stíhačky startují česká tria

21. 12. 2019 12:00
Skončí "Makula" opět na bedně? Do stíhačky startuje české trio.
Skončí "Makula" opět na bedně? Do stíhačky startuje české trio.

Biatlonistka Markéta Davidová se pokusí v dnešní stíhačce využít třetí pozice z pátečního sprintu k dalšímu útoku na stupně vítězů na Světovém poháru v Le Grand-Bornand. Nejúspěšnější česká reprezentantka vyrazí do závodu na 10 km dvacet sekund po vítězce sprintu Tiril Eckhoffové z Norska.

Společně s Davidovou pojedou stíhačku i Lucie Charvátová (21.) a Jessica Jislová (35.). V mužském stíhacím závodu na 12,5 km se představí také české trio: po životním 16. místě Jakub Štvrtecký, hned za ním Michal Krčmář a 37. Adam Václavík.

Muži startují ve 13:00, ženy o dvě hodiny později.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Rekordní horká noc? Meteorologové nevylučují pokoření maxima z roku 2013

Domácí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026
ilustrační obrázek

Od července méně na pojistném i paušální dani. Stát mění pravidla pro živnostníky

Domácí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ