15.02.2019 20:43

Italka Dorothea Wiererová.

Světový pohár
Wiererová je novou biatlonovou královnou, Bö uspěl mezi muži

Italka Dorothea Wiererová vyhrála celkové pořadí Světového poháru biatlonistek. K prvnímu velkému křišťálovému glóbu v kariéře jí stačilo dvanácté místo v... více

ŽIVĚ: Udrží Kuzminová solidní náskok? Do boje jdou i Češky

Stíhací závod
Kuzminová nedala soupeřkám šanci, Davidová propadla

Původní zpráva Biatlonistka Veronika Vítková dojela v Oslu třináctá v posledním stíhacím závodu sezony Světového poháru. První místo ze sprintu suverénně uhájila přesně... více

Bö vyhrál v Oslu poslední sprint a vyrovnal rekord.

Biatlon
Bö vyhrál v Oslu poslední sprint a vyrovnal rekord

Poslední sprint sezony Světového biatlonistů vyhrál v Oslu domácí Nor Johannes Thingnes Bö, jenž měl už před závodem jistý velký glóbus za celkové pořadí i... více

Italka Dorothea Wiererová i přes dvě chyby na poslední střelbě vyhrála individuální závod v Östersundu.

Biatlon
Italský triumf. Windisch a Wiererová vyhráli individuální závod

Aktualizováno 17.03. 17:29Italka Dorothea Wiererová vyhrála na biatlonovém mistrovství světa závod s hromadným startem a získala první individuální titul. Českým reprezentantkám se v... více