Stíhací závod
Vítková se posunula na deváté místo, vyhrála Domračevová

18.03.2018 13:46

24. zimní olympijské hry v Pekingu 2022. Biatlon, závod s hromadným startem 12,5 km ženy, 18. února 2022, Čang-ťia-kchou. Na snímku Markéta Davidová z ČR.

Olympijské hry
Davidová v biatlonu útočila na medaile marně, čtvrté místo v cíli oplakala

Podruhé útočila biatlonistka Markéta Davidová na olympiádě v Pekingu marně na stupně vítězů. Po šestém místě ve vytrvalostním závodu z úvodu her v pátek v... více

Ilustrační foto.

Soutěž družstev
Snowboardcrossaři Strnadová a Tatarko mají z MS juniorů bronz

Snowboardcrossaři Sára Strnadová a Bruno Tatarko dojeli v soutěži družstev na juniorském mistrovství světa v Krasnojarsku třetí a získali čtvrtý český cenný... více

Česká biatlonistka Markéta Davidová v akci.

Davidová vidí stále rezervy, na zlato z MS ale bude pyšná

Spokojená s titulem mistryně světa, ale stále si vědomá svých rezerv, byla po skončení sezony česká biatlonistka Markéta Davidová. více

Eva Samková v akci.

Finálová jízda
Samková vyhrála v Gruzii a vede Světový pohár ve snowboardcrossu

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála čtvrteční závod Světového poháru v gruzínském Bakuriani. Předloňská mistryně světa si připsala šestnáctý triumf v... více