28.01.2017 14:35 Aktualizováno 28.01. 17:17

Samková zahájila sezonu prvním místem v Montafonu.

Snowboardcross
Samková zahájila sezonu prvním místem v Montafonu

Aktualizováno 13.12. 16:34Snowboardcrossařka Eva Samková vykročila za obhajobou triumfu ve Světovém poháru výhrou v Montafonu. Úřadující mistryně světa dnes v Rakousku vyhrála všechny... více

Eva Samková (archivní foto).

Světový pohár
Samková podruhé v životě dosáhla naprostého vrcholu

Mistryně světa Eva Samková získala podruhé v kariéře křišťálový glóbus za triumf v celkovém hodnocení Světového poháru ve snowboardcrossu. Ve finále ve... více

Eva Samková.

Samková opět dominovala ve Světovém poháru

Aktualizováno 02.03. 16:09Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála po dvanácté závod Světového poháru. Ve španělské Baqueiře po triumfu v páteční kvalifikaci v sobotu ovládla všechny své... více

Snowboardistka Ester Ledecká skončila po pádu ve čtvrtfinále v paralelním slalomu v čínském Secret Garden pátá (ilustrační foto).

Paralelní disciplíny
Ledecká na prkně na bednu nedosáhla, celkové vedení ale drží

Snowboardistka Ester Ledecká skončila po pádu ve čtvrtfinále v paralelním slalomu v čínském Secret Garden pátá a udržela vedení v celkovém pořadí paralelních... více