17.12.2017 16:18

Radost české snowboardistky Evy Samkové (ilustrační foto).

Závod dvojic
Samková s Hopjákovou slaví stříbro, dominovaly Francouzky

Eva Samková a Vendula Hopjáková obsadily druhé místo v závodu dvojic na Světovém poháru ve snowboardcrossu v Erzurumu. Rychlejší byly jen Francouzky Chloé... více

Česká snowboardistka Ester Ledecká (ilustrační foto).

Ledecká na triumf nenaváže, nemoc ji na svah nepustí

Aktualizováno 21.01. 16:16Česká reprezentantka Ester Ledecká kvůli nemoci vynechala dnešní závod snowboardového Světového poháru v Rogle. V sobotu ve slovinském středisku vyhrála i... více

Eva Samková vyhrála závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu (archivní foto).

Olympijská vítězka
Samkové umřel otec. Věnovala mu sobotní vítězství

Necelý měsíc před obhajobou olympijského zlata v Pchjongčchangu vyhrála Eva Samková závod Světového poháru ve snowboardcrossu v tureckém Erzurumu. Účast v... více

Snowboardistka Eva Samková.

Samková se vrací po zranění. Comeback v Turecku kazí počasí

Olympijská vítězka Eva Samková se zhruba tři týdny před začátkem her v Pchjongčchangu, kde bude obhajovat zlato ze Soči, chystá na návrat do Světového poháru... více