Halfvarsson vyhrál závod na 10 km, Razým dojel ve čtvrté desítce

03.12.2016 11:59

Rakušan Marcel Hirscher se raduje v cíli.

Světový pohár
Schwartz nedokončil, slalom v Záhřebu ovládl Hirscher

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál popáté slalom Světového poháru v Záhřebu. Sedminásobný celkový vítěz seriálu si připsal 64. vítězství v kariéře, z toho... více

Miroslav Rypl.

Český závod
Zlatou lyži získal Francouz Chauvin, Rypl doběhl čtvrtý

Francouz Valentin Chauvin zvítězil v závodě o Zlatou lyži v Novém Městě na Moravě. Obhájce prvenství Miroslav Rypl obsadil v běhu na 20 kilometrů klasickou... více

Sportovcem roku na Slovensku byla potřetí vyhlášena biatlonistka Anastasia Kuzminová.

Prestižní soutěž
Slovenským sportovcem roku se stala biatlonistka Kuzminová

Sportovcem roku na Slovensku byla potřetí vyhlášena biatlonistka Anastasia Kuzminová. Novinářskou anketu vyhrála už v roce 2010 a 2014, tedy vždy v... více

Eva Samková.

Snowboardcross
Samková zahájila sezonu čtvrtým místem v Evropském poháru

Dvojnásobná olympijská medailista v snowboardcrossu Eva Samková zahájila závodní sezonu neplánovaně v Evropském poháru a na rakouském ledovci Pitztal dojela po... více