Hirscher opět ovládl obří slalom. Vyrovnal historický počin

17.12.2018 20:08 Aktualizováno 17.12. 23:05

Snowboardistka Ester Ledecká obhájila zlatou olympijskou medaili.

Olympijské hry
Ledecká je nadále královnou snowboardingu, v Pekingu si dojela pro zlato

Aktualizováno 08.02. 09:34Ester Ledecká obhájila olympijské zlato v paralelním obřím slalomu na snowboardu a získala první českou medaili na hrách v Pekingu. více

Soupeřka Ledecké ukončila kariéru. Těhotná nejsem, vysvětlovala.

Sjezd
Nejsem těhotná, říká soupeřka Ledecké po překvapivém konci

Lichtenštejnská sjezdařka Tina Weiratherová se po aktuální předčasně ukončené sezoně Světového poháru už na lyže nevrátí. Třicetiletá specialistka na superobří... více

Petra Vlhová v Kranjské Goře.

Lyžování
Vlhová po šťastné výhře v Kranjské Goře vede hodnocení slalomu

Slovenská lyžařka Petra Vlhová vyhrála slalom Světového poháru v Kranjské Goře a ujala se vedení v hodnocení disciplíny před chybějící Mikaelou Shiffrinovou. více

Alexis Pinturault.

Světový pohár
Pinturault vládl slalomu v Ga-Pa. V celkovém pořadí je druhý

Aktualizováno 02.02. 15:04Obří slalom Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu vyhrál Francouz Alexis Pinturault. Pro 27. triumf v kariéře si dojel ze čtvrtého místa po prvním kole a... více