04.12.2016 17:45

Tři čeští skokani postoupili z kvalifikace na velkém můstku.

Velký můstek
Skvěle! Kožíšek, Polášek a Koudelka zvládli kvalifikaci

Trio českých skokanů na lyžích se na olympijských hrách v Pchjongčchangu představí v sobotním závodu na velkém můstku. Kvalifikaci dnes zvládli Čestmír... více

Němec Andreas Wellinger vybojoval na středním můstku zlato.

Střední můstek
Překvapení ve skoku. Stoch je bez medaile, vyhrál Wellinger

Aktualizováno 10.02. 18:19Soutěž skokanů na středním můstku v Pchjongčchangu dnes vyhrál Němec Andreas Wellinger. Favorizovaný Polák Kamil Stoch, který přiletěl do Koreje obhajovat dvě... více

Skokan na lyžích Roman Koudelka ve Willingenu.

Druhý závod ve Willingenu ovládl Forfang, Koudelka a spol. neuspěli

Druhý závod Světového ve skocích na lyžích ve Willingenu vyhrál Nor Johann André Forfang a slaví první triumf v sezoně. Druhé místo v neděli obsadil Polák... více

Roman Koudelka dokázal jako jediný z Čechů postoupit.

SP ve Willingenu
Z kvalifikace skokanů postoupil jen Koudelka, vyhrál Stoch

Z dvojice českých skokanů na lyžích uspěl v kvalifikaci na závody Světového poháru ve Willingenu pouze Roman Koudelka. Vojtěch Štursa se v generálce na... více