31.12.2008 15:15 Aktualizováno 31.12. 16:05

Roman Koudelka.

Turné čtyř můstků
Koudelka ukončil české trápení, skončil osmý

Aktualizováno 01.01. 16:25Skokan na lyžích Roman Koudelka se osmým místem v závodu Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu postaral o nejlepší český výsledek v sezoně. Zvítězil Nor... více

Roman Koudelka pokazil první kolo, ale dokázal se dostat do první desítky.

Skokanské Turné
V Innsbrucku znovu kraloval Kobajaši, Koudelka skončil devátý

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil devátý ve třetím závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Suverénně zvítězil lídr Světového poháru Japonec Rjoju... více

Skokan na lyžích Viktor Polášek (ilustrační foto).

Kontinentální pohár
Polášek doskočil pro stříbro, řekl si o účast na Turné čtyř můstků

Skokan na lyžích Viktor Polášek skončil druhý na Kontinentálním poháru ve švýcarském Engelbergu a řekl si o případnou nominaci na Turné čtyř můstků. Do dějiště... více

Nor Daniel André Tande vyhrál závod v Innsbrucku a před posledním závodem se dostal do vedení v Turné čtyř můstků.

Počasí nepřálo
Vítr dovolil skokanům jen jedno kolo. Vyhrál Tande a vede turné

Aktualizováno 04.01. 20:01Třetí závod Turné čtyř můstků v Innsbrucku, jenž byl kvůli silnému větru ukončen po prvním kole, vyhrál norský skokan na lyžích Daniel André Tande. Lukáš Hlava... více