Běžkyně na lyžích Jacobsenová.

Konec kariéry
Jacobsenová se chce stát lékařkou

Norská běžkyně na lyžích Astrid Jacobsenová ukončila ve 33 letech úspěšnou kariéru. Olympijskou vítězku a trojnásobnou mistryni světa utvrdila současná... více

Radost norské lyžařky Therese Johaugové.

Běh na lyžích
Johaugová vybojovala křišťálový glóbus, Razýmová bodovala

Norská lyžařka Therese Johaugová slaví potřetí v kariéře křišťálový glóbus ze celkové vítězství ve Světovém poháru. Trofej si s předstihem zajistila, přestože... více

Norská lyžařka Therese Johaugová.

Johaugová překonala rekord Björgenové, slaví i Niskanen

Aktualizováno 29.02. 14:15Norská lyžařka Therese Johaugová potvrdila nadvládu ve Světovém poháru i v Lahti, kde v sobotu vyhrála běh na 10 km klasicky a ovládla šestý z posledních sedmi... více

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo.

Běžecké lyžování
Novák a Janatová bodovali ve sprintu. Zvítězili favorité

18.02. 18:14

Oba čeští běžci na lyžích bodovali ve sprintu Světového poháru v Aare, který byl třetí zastávkou šestidílné skandinávské Ski Tour. Kateřina Janatová skončila... více

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová.

Johaugová potvrdila v Östersundu svou dominanci

15.02. 15:11

Norská lyžařka Therese Johaugová suverénně vyhrála na úvod skandinávské Ski Tour v Östersundu volnou desítku. Vedoucí žena průběžného pořadí Světového poháru... více

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová.

Světový pohár
Razýmová kvůli nemoci vynechá severskou Ski Tour

14.02. 14:16

Nejlepší česká běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová vynechá skandinávskou Ski Tour. Do druhého z etapových závodů Světového poháru nenastoupí kvůli vysokým... více

Vítěz Jizerské padesátky Andreas Nygaard z Norska.

Smutná doběhla na Jizerské 50 pátá, v mužích obhájil Nygaard

09.02. 11:32 Aktualizováno 09.02. 12:10

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná tentokrát na stupně vítězů na Jizerské padesátce nedosáhla, obsadila pátou příčku. více

Lyžařka Kateřina Smutná.

Jizerská padesátka
Mým snem je ještě jeden triumf, říká před slavným závodem Smutná

06.02. 19:39

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná je největší českou nadějí Jizerské padesátky. Závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování na 50 km klasicky startuje v... více

Kateřina Smutná.

70km závod
Běžkyně na lyžích Smutná skončila sedmá. Zradily ji lyže

26.01. 13:49 Aktualizováno 26.01. 16:22

Běžkyně na lyžích Kateřina Smutná obsadila sedmé místo v sedmdesátikilometrovém závodě Marcialonga. V průběžném pořadí česká reprezentantka uhájila čtvrté... více

Therese Johaugová.

Skiatlon v Oberstdorfu patřil favoritům. Razýmová doběhla 19.

25.01. 11:32 Aktualizováno 25.01. 13:45

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová suverénně opanovala skiatlon v Oberstdorfu a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Na trati 7,5 km... více

Řezáč se blýskl na Dolomitenlaufu. Dojel třetí

19.01. 17:32

Běžec na lyžích Stanislav Řezáč dojel třetí v dálkovém závodu Dolomitenlauf. Den poté, co byl nejlepším českým zástupcem v La Diagonele ve Švýcarsku, podlehl v... více

Stíhačku ovládla Johaugová. Razýmová osmá

19.01. 11:59 Aktualizováno 19.01. 12:41

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová byla na Světovém poháru v Novém Městě na Moravě osmá ve stíhacím závodu na 10 km klasicky a o dvě místa vylepšila výsledek... více

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová.

České překvapení
Janatová: Snad se do křesla pro vedoucí závodnici vrátím

18.01. 12:10

S trikolórou zamotanou do copu a za podpory fanoušků překvapila běžkyně na lyžích Kateřina Janatová na Vysočině životním výkonem. Zatím spíše sprinterka si v... více

Norka Therese Johaugová.

Světový pohár v Novém Městě
Razýmová s Janatovou zazářily. Vyhráli Johaugová a Bolšunov

18.01. 10:48 Původní zpráva Aktualizováno 18.01. 12:56

UVNITŘ ON-LINE. Českým běžkyním na lyžích vyšla volná desítka při návratu Světového poháru do Nového Města na Moravě. Tuzemská jednička Kateřina Razýmová... více

Kateřina Razýmová.

Světový pohár v Novém městě
Snad zvládnu břímě nervozity, přeje si Razýmová

18.01. 05:00

S novou pozicí ostře sledované ženy se zkusí před domácími fanoušky vypořádat běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová. Při návratu Světového poháru do Nového Města... více

Alexej Poltoranin (vlevo) během olympijského závodu v roce 2018.

Lyžování
Hvězdný Poltoranin a dva Estonci dopovali. Čeká je čtyřletý trest

06.01. 18:55

Dvojnásobný medailista z mistrovství světa v běhu na lyžích Kazach Alexej Poltoranin dostal čtyřletý distanc za doping. Stejně byli po aféře, která vypukla... více

Sprinterský závod na Tour de Ski.

Tour de Ski
Klaebo s Lampičovou dominovali ve sprintu. Janatová bodovala

04.01. 15:39

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová skončila jednadvacátá v klasickém sprintu na Tour de Ski ve Val di Fiemme. Vyhráli Slovinka Anamarija Lampičová a Nor... více

Kateřina Janatová.

Tour de Ski
Janatová má životní výsledek, ve sprintu bodovala i Nováková

29.12. 13:39 Aktualizováno 29.12. 15:16

Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová skončila ve sprintu Tour de Ski v Lenzerheide na 18. místě, což je ve Světovém poháru její nejlepší výsledek v životě. Díky... více

První etapu vyhrála Johaugová, Nováková dojela třiadvacátá

Tour de Ski

28.12. 14:09

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v první etapě Tour de Ski třiadvacátá, Kateřina Razýmová doběhla v závodu s hromadným startem o tři místa za ní. Mezi... více

Němka Victoria Carlová při závodě v Davosu.

Razýmová s Novákovou si v Davosu dojely pro skvělý výsledek

15.12. 12:15

Českým běžkyním na lyžích se velmi vydařil závod na 10 km volnou technikou na Světovém poháru v Davosu. více