Českým běžcům se ve sprintu nedařilo, všichni vypadli v kvalifikaci

02.12.2017 10:54

Therese Johaugová.

Světový pohár
Skiatlon v Oberstdorfu patřil favoritům. Razýmová doběhla 19.

Aktualizováno 25.01. 13:45Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová suverénně opanovala skiatlon v Oberstdorfu a upevnila si vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Na trati 7,5 km... více

Běžec na lyžích Petr Knop.

Běh na lyžích
Janatová byla v etapě Tour de Ski 29., vedou Johaugová a Usťugov

Aktualizováno 31.12. 16:36Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová dojela jako nejlepší z českých reprezentantů devětadvacátá v třetí etapě Tour de Ski. Petr Knop skončil v italském Toblachu... více

Vítězka etapy Tour de Ski na 10 km klasicky s hromadným startem Ingvild Flugstad Östbergová.

Klaebo i Östbergová navýšili náskok na čele Tour de Ski

Aktualizováno 05.01. 19:40Norský lyžař Johannes Klaebo si doběhl v šesté etapě Tour de Ski ve Val di Fiemme v závodu s hromadným startem na 15 kilometrů klasicky pro čtvrtý dílčí triumf... více

Úvodní sprinty ovládl Ital Federico Pellegrino.

Sprinty vyhrál Pellegrino, čeští běžci se nekvalifikovali

Sprinty Světového poháru volnou technikou v Lillehammeru vyhráli na úvod třídílné minitour Ital Federico Pellegrino a Švédka Jonna Sundlingová. Všech pět... více