25.04.2018 09:15

Lukáš Bauer svému týmu šéfuje a současně připravuje i lyže.

Větší komfort
Bauer vylepšuje zázemí svého týmu, využívá servisní dodávku

Biatlonisté mají pro servis k dispozici už druhou sezonu kamion, v kterém připravují lyže, a obdobně nyní vylepšil zázemí pro svůj tým dálkových běžců... více

Norky znovu ovládly štafetu, Češky dojely desáté.

Klasické lyžování
Norky znovu ovládly štafetu, Češky dojely desáté

Aktualizováno 27.01. 16:08Norské lyžařky vyhrály i druhou štafetu v této sezoně Světového poháru. V Ulricehamnu zvítězily před domácími Švédkami a Finkami. České kvarteto bylo desáté.... více

Smutná dokončila tradiční Marcialongu na čtvrtém místě.

Lyžařský maraton
Smutná dokončila tradiční Marcialongu na čtvrtém místě

Týden po vítězství na švýcarské La Diagonele skončila Kateřina Smutná v dalším lyžařském maratonu seriálu Ski Classics Marcialonze na čtvrtém místě. Předloňská... více

Česká běžkařka Petra Nováková.

Běžecké lyžování
Nováková poprvé bodovala. Manificat vyhrál mužskou patnáctku

Lyžařka Petra Nováková poprvé v sezoně bodovala ve Světovém poháru. Na desetikilometrové trati volnou technikou v Ulricehamnu ve Švédsku doběhla na 24. místě.... více