03.02.2007 19:04

Kamil Stoch ovládl podruhé v kariéře Světový pohár ve skocích na lyžích.

Skoky na lyžích
Stoch kraloval na mamutím můstku a podruhé v kariéře ovládl SP

Aktualizováno 18.03. 18:48Polák Kamil Stoch ovládl podruhé v kariéře celkové hodnocení Světového poháru ve skocích na lyžích. Na mamutím můstku ve Vikersundu dnes trojnásobný olympijský... více

Stoch porazil druhého Kubackého o 28 bodů.

Stoch vyhrál dominantním způsobem, Koudelka skončil poslední

Aktualizováno 13.03. 22:12Vedoucí muž Světového poháru ve skocích na lyžích Polák Kamil Stoch vyhrál suverénně závod v Lillehammeru a připsal si šesté vítězství v sezoně. Ani druhý díl... více

Český skokan na lyžích Viktor Polášek (ilustrační foto).

Závod družstev
Čeští skokani skončili osmí, Stoch zalétl rekord můstku

Čeští skokané na lyžích poprvé v sezoně postoupili do druhého kola týmového závodu a na Světovém poháru v Zakopaném skončili osmí. O nejlepší výsledek se dva... více

Norští letci včele s Tandem obhájili na MS zlatou medaili.

Norští letci obhájili zlato, Tande má druhý titul. Češi nestartovali

Norští skokané na lyžích s vítězem individuálního závodu Danielem-Andrém Tandem obhájili v soutěži družstev titul mistrů světa v letech. Druzí skončili na... více