29.02.2016 11:32

Česká biatlonistka Markéta Davidová.

Sprint
Propadák Davidové, Charvátová potěšila. Do čela jde Norka

Biatlonistka Lucie Charvátová skončila patnáctá ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu. Nedařilo se české jedničce Markétě Davidové, která dojela až na 71.... více

Davidová doběhla v závodě s hromadným startem dvanáctá

Biatlon
Moravec se vešel do TOP 10, Davidová dojela dvanáctá

Aktualizováno 12.01. 15:54Biatlonista Michal Krčmář doběhl na Světovém poháru v Oberhofu devátý v závodě s hromadným startem a jako první z českých mužů v této sezoně se prosadil do... více

Maren Hammerschmidtová.

Biatlonové štafety
Štvrtecký odstřelil šanci na medaili, ženy skončily desáté

Štafeta biatlonistů Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Jakub Štvrtecký a Tomáš Krupčík skončila na Světovém poháru v Oberhofu osmá, i když ještě v polovině trati... více

Česká biatlonistka Eva Kristejn Puskarčíková.

Světový pohár
Puskarčíková dojela sprint v Oberhofu 17., vyhrála Röiselandová

Biatlonistka Eva Kristejn Puskarčíková skončila sedmnáctá ve čtvrtečním sprintu Světového poháru v Oberhofu. Markéta Davidová bodovala na 23. místě. V tradičně... více