10.01.2016 11:05 Aktualizováno 10.01. 12:31

Miroslav Rypl obhájil titul českého mistra.

Mistrovství České republice
Rypl obhájil klasiku, sedmnáctiletá Havlíčková má druhý titul

Miroslav Rypl z Dukly Liberec obhájil v Novém Městě na Moravě titul českého mistra v běhu na lyžích na 15 km klasickou technikou. V závodě žen na 10 km získala... více

Ester Ledecká.

SP v Bad Kleinkirchheimu
Ledecká skončila ve sjezdu sedmnáctá, bodovala potřetí v sezoně

Aktualizováno 14.01. 14:23Ester Ledecká skončila na Světovém poháru lyžařek v Bad Kleinkirchheimu sedmnáctá a bodovala i ve třetím sjezdu v sezoně. V prosinci v Lake Louise si připsala... více

Marcel Hirscher.

SP ve Wengenu
Hirscher exceloval i ve Wengenu a připsal si pátou výhru v řadě

Aktualizováno 14.01. 15:02Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál poprvé v kariéře slalom ve Wengenu a připsal si už páté slalomové vítězství za sebou. Šestinásobný vítěz Světového poháru... více

Barbora Havlíčková, česká lyžařka.

Běžecké lyžování
Fellner s Havlíčkovou ovládli domácí šampionát v Novém Městě

Adam Fellner a Barbora Havlíčková získali na domácím šampionátu v běžeckém lyžování v Novém Městě na Moravě tituly v závodech volnou technikou. Na startu... více