18.02.2020 18:14

Johannes Hösflot Klaebo (na obrázku) je k nezastavení.

Světový pohár
Výhra pošestnácté v řadě. Klaebo opanoval i domácí závod

Již šestnácté vítězství v řadě vybojoval norský lyžař Johannes Hösflot Klaebo ve sprintech Světového poháru. Nadvládu potvrdil i před svými fanoušky v... více

Norská lyžařka Therese Johaugová.

Běh na lyžích
Johaugová překonala rekord Björgenové, slaví i Niskanen

Aktualizováno 29.02. 14:15Norská lyžařka Therese Johaugová potvrdila nadvládu ve Světovém poháru i v Lahti, kde v sobotu vyhrála běh na 10 km klasicky a ovládla šestý z posledních sedmi... více

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová.

Johaugová potvrdila v Östersundu svou dominanci

Norská lyžařka Therese Johaugová suverénně vyhrála na úvod skandinávské Ski Tour v Östersundu volnou desítku. Vedoucí žena průběžného pořadí Světového poháru... více

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová.

Razýmová kvůli nemoci vynechá severskou Ski Tour

Nejlepší česká běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová vynechá skandinávskou Ski Tour. Do druhého z etapových závodů Světového poháru nenastoupí kvůli vysokým... více