20.01.2019 11:21 Aktualizováno 20.01. 15:04

Americká běžkařka Jessica Digginsová.

Světový pohár v Cogne
Sprinty volnou technikou vyhráli Digginsová a Pellegrino

Sprinty volnou technikou na Světovém poháru v Cogne vyhráli Ital Federico Pellegrino a Američanka Jessica Digginsová. Čeští běžci na lyžích v Itálii... více

Stanislav Řezáč při Jizerské padesátce v roce 2018.

Dálkové běhy
Řezáč sahal po rekordu, v Bavorsku nakonec doběhl druhý

Lyžař Stanislav Řezáč skončil druhý v dálkovém běhu König Ludwig Lauf na 50 kilometrů klasickou technikou. Vítězný Nor Morten Eide Pedersen ho porazil o necelé... více

Lyžařský miniseriál
Östbergová se dostala do čela Tour po čtvrté etapě v Oberstdorfu

Aktualizováno 02.01. 15:38Norská běžkyně na lyžích Ingvild Flugstad Östbergová vyhrála v těsném finiši závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem v Oberstdorfu a po čtvrté etapě... více

Therese Johaugová z Norska.

Běžecké lyžování
Johaugová dále dominuje. Ovládla také závod v Norsku

Norská lyžařka Therese Johaugová po návratu z dopingového trestu dál dominuje Světovému poháru. Na domácí půdě v Beitostölenu v sobotu ovládla běh na 15 km... více