Tour vyhrál Cologna, Bauer po skvělém finiši jedenáctý

Autor: - kva -

Johannes Klaebo najle na Rusa Usťugova dalších 4,5 vteřiny.

Tour de Ski
Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede

Aktualizováno 03.01. 16:49Norský lyžař Johannes Klaebo udržel v páté etapě Tour de Ski vedení v průběžném pořadí. Ve stíhacím závodu na 15 km volnou technikou v Oberstdorfu porazil ve... více

Lyžařský miniseriál
Östbergová se dostala do čela Tour po čtvrté etapě v Oberstdorfu

Aktualizováno 02.01. 15:38Norská běžkyně na lyžích Ingvild Flugstad Östbergová vyhrála v těsném finiši závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem v Oberstdorfu a po čtvrté etapě... více

Dvě ženy a jeden český muž poběží v Toblachu vyřazovací boje.

Tour de Ski
Konec ve čtvrtfinále. Češi doběhli mezi posledními, i tak překvapili

Aktualizováno 29.12. 17:42Tři čeští běžci na lyžích bodovali ve sprintu Světového poháru v Toblachu, který byl zároveň úvodní etapou Tour de Ski. Nejlépe si vedl 25. Jan Pechoušek, do... více

Běžkyně na lyžích Petra Nováková (ilustrační foto).

Tour de Ski
Nováková si díky parádní stíhačce polepšila, bodoval i Jakš

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v Lenzerheide devátá ve stíhacím závodu volnou technikou na deset kilometrů a ve třetí etapě Tour de Ski tak... víceDiskuse (5)