Úspěšná sezona tečkou. Běžec na lyžích Jakš ukončil kariéru

Autor: - red -

Johannes Hösflot Klaebo (na obrázku) je k nezastavení.

Světový pohár
Výhra pošestnácté v řadě. Klaebo opanoval i domácí závod

Již šestnácté vítězství v řadě vybojoval norský lyžař Johannes Hösflot Klaebo ve sprintech Světového poháru. Nadvládu potvrdil i před svými fanoušky v... více

Norská lyžařka Therese Johaugová.

Běh na lyžích
Johaugová překonala rekord Björgenové, slaví i Niskanen

Aktualizováno 29.02. 14:15Norská lyžařka Therese Johaugová potvrdila nadvládu ve Světovém poháru i v Lahti, kde v sobotu vyhrála běh na 10 km klasicky a ovládla šestý z posledních sedmi... více

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo.

Běžecké lyžování
Novák a Janatová bodovali ve sprintu. Zvítězili favorité

Oba čeští běžci na lyžích bodovali ve sprintu Světového poháru v Aare, který byl třetí zastávkou šestidílné skandinávské Ski Tour. Kateřina Janatová skončila... více

Norská běžkyně na lyžích Therese Johaugová.

Johaugová potvrdila v Östersundu svou dominanci

Norská lyžařka Therese Johaugová suverénně vyhrála na úvod skandinávské Ski Tour v Östersundu volnou desítku. Vedoucí žena průběžného pořadí Světového poháru... více