Málo sněhu, závod se ruší. Na Ještědu se za týden skákat nebude

12.02.2020 16:58

Vítěz Stefan Kraft.

Světový pohár
Koudelka si doskočil pro pětadvacáté místo, vyhrál Kraft

Aktualizováno 16.02. 13:33Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil pětadvacátý v druhém víkendovém závodu v letech v rakouském Bad Mitterndorfu. více

Polský skokan na lyžích Piotr Žyla.

Skoky na lyžích
Žyla překvapivě ovládl lety na Kulmu, Čechům se nedařilo

Polský skokan Piotr Žyla vyhrál závod v letech na lyžích v Bad Mitterndorfu a skoro po sedmi letech se dočkal druhého vítězství ve Světovém poháru. Nikdo ze... více

Německý skokan na lyžích Stephan Leyhe na domácí půdě vyhrál.

Koudelka v Německu bodoval, zvítězil domácí Leyhe

Aktualizováno 08.02. 20:20Německý skokan na lyžích Stephan Leyhe vyhrál před domácím publikem ve Willingenu poprvé v kariéře závod Světového poháru. Roman Koudelka, jenž jako jediný z... více

Skoky na lyžích v Sapporu.

Koudelka skočil nejlépe v sezoně. V Sapporu obsadil šesté místo

Aktualizováno 01.02. 12:51Český skokan na lyžích Roman Koudelka si šestým místem v Sapporu vylepšil sezonní maximum ve Světovém poháru. Do první desítky pořadí se prosadil podruhé v... více