(Ne)radostný účet před šampionátem: vládnou sdruženáři

07.01.2009 19:00 Analýza

Roman Koudelka.

Turné čtyř můstků
Koudelka ukončil české trápení, skončil osmý

Aktualizováno 01.01. 16:25Skokan na lyžích Roman Koudelka se osmým místem v závodu Turné čtyř můstků v Garmisch-Partenkirchenu postaral o nejlepší český výsledek v sezoně. Zvítězil Nor... více

Roman Koudelka pokazil první kolo, ale dokázal se dostat do první desítky.

Skokanské Turné
V Innsbrucku znovu kraloval Kobajaši, Koudelka skončil devátý

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil devátý ve třetím závodu Turné čtyř můstků v Innsbrucku. Suverénně zvítězil lídr Světového poháru Japonec Rjoju... více

Johannes Klaebo najle na Rusa Usťugova dalších 4,5 vteřiny.

Tour de Ski
Klaebo porazil Usťugova ve finiši a dál vede

Aktualizováno 03.01. 16:49Norský lyžař Johannes Klaebo udržel v páté etapě Tour de Ski vedení v průběžném pořadí. Ve stíhacím závodu na 15 km volnou technikou v Oberstdorfu porazil ve... více

Lyžařský miniseriál
Östbergová se dostala do čela Tour po čtvrté etapě v Oberstdorfu

Aktualizováno 02.01. 15:38Norská běžkyně na lyžích Ingvild Flugstad Östbergová vyhrála v těsném finiši závod na 10 kilometrů klasicky s hromadným startem v Oberstdorfu a po čtvrté etapě... více