16.01.2011 16:25 Aktualizováno 16.01. 16:47

Sim Sok-hi se po dlouhé době dokázala postavit vlastnímu kouči.

Kauza v rychlobruslení
Korejská olympijská vítězka v shorttracku vypovídala proti kouči

Olympijská vítězka v rychlobruslení na krátké dráze Sim Sok-hi před soudem vypovídala o dlouholetém týrání ze strany trenéra. Emotivním vystoupením vyvrcholila... více

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů.

3000 metrů
Skvělá Sáblíková bere bronz, zdravotní trable ji nezastavily

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů a třetí je i v průběžném pořadí seriálu na... více

Martinu Sáblíkovou postihlo virové onemocnění, ze kterého ještě není fit.

Přetrvávající potíže
Sáblíková není stále fit, její program v Heerenveenu je nejistý

Rychlobruslařka Martina Sáblíková stále není zdravotně stoprocentně fit a její start ve čtvrtém dílu Světového poháru v Heerenveenu je nejistý. Trojnásobná... více

Martina Sáblíková.

Pětikilometrová trať
Zklamaná Sáblíková. Po 13 letech se nevešla na stupně vítězů

Aktualizováno 09.12. 17:00Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila páté místo v závodu na 5000 metrů na Světovém poháru v Polsku a přišla o vedení v průběžném pořadí seriálu dlouhých... více