Pančochová na X-Games skončila, zlomila si klíční kost

Sport
30. 1. 2011 22:02
Pančochová si zlomila na X-Games klíční kost.
Pančochová si zlomila na X-Games klíční kost.

Týden po zisku stříbrné medaile v disciplíně slopestyle na mistrovství světa se snowboardistka Šárka Pančochová zranila při závodě v U-rampě na Zimních hrách extrémních sportů v Aspenu.

Takzvané X-Games pro českou reprezentantku skončily v sobotu pádem v druhé kvalifikační jízdě a podle informací z jejího profilu na sociální síti Facebook má zlomenou klíční kost.

Pančochová při jednom ze skoků dopadla prknem na hranu rampy a po ošklivém pádu zůstala ležet na zemi. Po prvním ošetření jí pořadatelé zafixovali šátkem pravou ruku a z areálu odvezli otřesenou závodnici na nosítkách.

Druhý český snowboardista na X-Games Michal Novotný se neprosadil ve snowboardcrossu. Jeho snažení skončilo v kvalifikaci.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Tomáš Chorý, utkání 4. kola první fotbalové ligy: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

Chorý se po disciplinárním trestu vrátil do hry, první ztrátě Slavie v Liberci ale nezabránil

Sport
17. 8. 2026

Mám před sebou asi poslední sezonu, řekl Ronaldo časopisu Vogue

Sport
16. 8. 2026
Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ