Pančochová se vrací po operaci: Sjet si zase kopec? Super!

Slovo olympiáda se v realizačním týmu snowboardistky a lyžařky Ester Ledecké nevyslovuje. Kdo zákaz u jedné z českých nadějí pro hry pod pěti kruhy v... více

Snowboardistka Eva Samková.

Snowboardcrossový SP
Samková zaválela. Po skvělé jízdě bere v Cerro Catedral stříbro

Snowboardcrossařka Eva Samková dojela druhá v závodu Světového poháru v Cerro Catedral. Obhájkyně celkového prvenství nestačila v argentinském středisku jen na... více

Eva Samková vybojovala zlato.

Světový pohár
V úvodním závodu dojela Samková sedmá. Trespeuchová slaví

Aktualizováno 09.09. 19:42Snowboardcrossařka Eva Samková obsadila v úvodním závodu Světového poháru v Cerro Catedral sedmé místo, když ovládla malé finále. Z vítězství se v argentinském... více

Snowboardcross
Samkové to fičí. Suverénně ovládla v Argentině kvalifikaci SP

Snowboardcrossařka Eva Samková suverénně ovládla kvalifikaci na úvodní závod Světového poháru v Cerro Catedral. V argentinském středisku porazila druhou... více