Severská kombinace
Sdruženář Dvořák byl v Lillehammeru čtrnáctý, vyhrál Frenzel

03.12.2016 15:29

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká převzala Cenu Jiřího Gutha-Jarkovského za nejlepší výkon roku 2018.

Letní příprava
Ledecká už má absťák. Po státnicích zamíří tradičně do Chile

Jen na skok se objevila dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká v Česku. Po tradiční letní přípravě na řecké Lefkadě, zátěžových testech a pobytu na... více

Skokan Kobajaši.

První Japonec
Kobajaši vyhrál Světový pohár ve skoku na lyžích

Skokan na lyžích Rjoju Kobajaši vyhrál s předstihem jako první Japonec v historii celkové hodnocení Světového poháru. V dnešním závodu v Oslu mu k tomu stačilo... více

Ilustrační foto.

Zimní radovánky
Víkendové počasí lyžaře odradilo. Sněhu je však dost

Ačkoliv česká horská střediska mají sněhu dostatek, zájem o lyžování byl o víkendu v nejlepším případě jen průměrný. Na nižší návštěvnosti se podle vlekařů... více

Anna Fernstädtová ještě v dresu Německa na zimní olympiádě 2018.

Zlatá obhajoba
Česká radost! Fernstädtová je znovu juniorskou mistryní světa

Aktualizováno 03.02. 12:51Česká skeletonistka Anna Fernstädtová obhájila titul juniorské mistryně světa. Na šampionátu v areálo Königssee byla nejrychlejší v obou soutěžních jízdách a... více