Ledecká na olympijský triumf nenavázala, vyhrála Italka

15.03.2018 10:40 Původní zpráva Aktualizováno 15.03. 12:40

On-line

• 10:40

Dobrý den, vítejte u on-line přenosu, závod začne v 10.45. Pořadatelé start o čtvrt hodiny odložili kvůli silnému větru, trať by měla být o něco zkrácená.

• 10:43

Ester Ledecká má startovní číslo 26, na trať vyrazí jako úplně poslední ze všech krátce po půl dvanácté. Se stejným číslem na dresu dokázala překvapivě vyhrát olympijské super-G v Pchjongčchangu.

• 10:45

Závod začal, Norka Mowinckelová s jedničkou je na trati!

• 10:46

Mowinckelová je v cíli, první čas stanovila na 1:09.55.

• 10:48

S dvojkou jede Švýcarka Corinne Suterová.

• 10:48

Švýcarka zajela velmi podobně jako Norka, v cíli je o pouhé dvě setiny pomalejší.

• 10:50

Trojku má Italka Johanna Schnarfová.

• 10:50

Ta na úvodní duo ale ztrácí už v průběhu trati a ohrozit by jej neměla.

• 10:51

Schnarfová se řadí na třetí místo, za Mowinckelovou zaostala téměř o vteřinu.

• 10:52

Jako čtvrtá do závodu vyrazí Švýcarka Jasmine Fluryová.

• 10:52

Jenže hned po startu se nevešla do jedné z bran a závod nedokončí.

• 10:53

S číslem 5 odstartuje jedna z největších favoritek, Rakušanka Anna Veithová.

• 10:53

Veithová zajela velmi dobrou jízdu a s časem 1:09.12 se dostává na průběžné první místo!